Arama sonuçları: *

1. M

Stray'den sonra pc bozuldu

Oyunu kurdugum disk farkli windowsun kurulu oldugu disk farkli format atarken hangi diskleri sıfırlamaliyim ? 1658492030 fitgirl repackten indirdim daha once basima gelmemisti aslinda
  2. M

Gördüğün gibi reklamlar bile ingilizce burda bi sorun yok mu istediğim şekilde arama yapamiyorum. çıkan siteler kıytırık siteler.
  3. M

Sildim yükledim vs her seyi yaptim lakin sonuc hala boyle:
  4. M

Dogru duydunuz torrent stray yükledim ve tarayıcı arama tercihleri değişti. Türkçeye ne kadar çekersem çekeyim aramalar hep aynı sizce ne yapmam gerekiyor nasil çözebilirim?
  5. M

Taşınabilir HDD İle oyun oynama

Bazı kişiler Anakarttan güç çekiceği için uzun vadede zararlı olur tarzında yazılar yazmış bir bilginiz var mı?
  6. M

Taşınabilir HDD İle oyun oynama

Merhabalar internetim yavaş olduğu için oyunları arkadaşımın evindeki bilgisayardan yükleyip evimde oynnamak istiyorum. İlk başta flash bellek ile yükler atarım diye düşündüm lakin daha fazla maaliyet çıkıyor. 1TB 3.0 Hdd alsam oyunları orda yükleyip evimde oynasam sorunla karşılaşabilir miyim?
  7. M

Yardım Ryzen 3 1200 AF Overclok

Voltaj değerleri nedir paylaşır mısın, ve işlemci yük altında kaç derecede? Ayrıca Asrock B450M anakart +3200mhz (oc) ram desteği var 3200mhz ram alıp 3600 yapabilir miyim?
  8. M

stok soğutucu ile 3.9'a çıkartıldıgını gördüm lakin sıcaklık fazlaydı o referans değerleri almak istemedim. 1.40W ile 3.9 GHZ Overclok videosu
  9. M

Merhabalar b450m anakartım ve işlemcimle 3.6-3.8 ghz'e OC yapmak istiyorum. Bunlar için vermem gereken voltaj değeri nedir? İşlemciyi çok yormak istemiyorum en stabil şekilde olması için yardımlarınızı bekliyorum.
  10. M

Yardım İ3-10100F mi Ryzen 3 1200 AF mi?

Merhaba dostlarım bütçe kısıtlı olduğu için böyle bir sistem topmaya karar verdim. Aklımda: Ryzen 3 1200 AF B450M anakart ve 10100F H410M anakart var Ram, depolama, ekran kartı ve monitör yükseltmelerinden işlemciye sıra ne zaman gelir bilmiyorum ama ileri de onu da yükseltirim...
  11. M

Yardım FN Kombinasyonlarını Kullanamıyorum

herhangi bir sonuç yok
  12. M

düzelmedi maalesef yeniden de baslattım
  13. M

Klavyeden fn+f2 ye basabilsem olucağını tahmin ediyorum ama dediğim gibi multimedya var
  14. M

Hala aynı
  15. M

Aktif durumda ama hala kapalı
  16. M

Merhaba. Laptop kullanıyorum laptopun klavyesi bozulduğu için harici bir klavye aldım lakin Wireless özelliği kapandı. Fn+F2 yaparak açmam gerekiyor ancak klavyede bastığım zaman ses açma kısma vs gerçekleşiyor. Kablosuz ağı nasıl açabilirim. Lütfen Acil
Top Bottom