Arama sonuçları: *

1. B

La Casa de papel izlenir mi yada Lucifer

Lucifer izle efsane son sezon hele netflix foxtans atin aldigi icin daha cok guzel oldu cunku konuyu netflix ele aldi
  2. B

Öneri dizi, film önerir misiniz?

It 1ve 2 izle cok iyi dizi olarak da teen wolf the orginals izle efsaneler
  3. B

Ps4 mü ? Pc mi?

Kesinlikle pc ps de belirli oyunlari oynayabilirsin ve sıkılırsın o fiyati oyun bilgisyari al fuyat performans ürunü sikilmadan oynarsın
  4. B

Sistem uyumlu bir şekilde çalışır mı? f/p

U Oncelikle ekran karit olarak rx570 oneririm aralirdaki fps farki 5 10 en fazla kasada gayet uyumlu alacigin islemcide ryzen 5 1600 12-14 2 tane nanometreli var 12 nanometreli olani al overlclock yapabiliyosun genel olaeak guzel bi sistem kardesim uyumlu
  5. B

Amd mi N videa mı?

Arkadaşlar ekran kartı almayi duşunuyorum ama gtx serisi mi rx serisi mi onerirsiniz?
  6. B

Ryzen5 1600 12nonemetre

Arkadaşlar param pel fazla yok rx570 ekran karti alip yanina ryzen 5 alsam overlock yaparak yuksek fps lerde oynayabilirmiyim işlemci yeter mi sizce?
  7. B

Youtubede ki fps arttırma videoları işe yarıyo mu ?

Oncelille fps artirmak istiyosan overclock yaptirman lazim bunun icinde ekran kartin destekliyormu diye bak ozelliklerinden destekliyorsa işlemcinin cikabilecegi maksimum hizda destekliyorsa fps artirabililiyosun en az 50 100 fps falan ama dedigim ozeliklere dikkat edersen sevinirim ayni...
  8. B

1660ti dan rtx 2060 a geçeyim mi

Sana yetmiyorsa geç ama 1660 ti kotu bi ekran karit seil overclock ozelligi de var overclock yapmadiysan geçmek yerine overclock yap fps yükselme olur aralirinda pek bi fark yok bosuna para harcama o kadar
  9. B

Rx 570 8 GB vs RX 580 4 GB Ekran karti

Ekran karti almayi dusunuyorumda amd rx570 4gb ile rx580 8gb arasindaki fark nedir gb farki neye yariyor bide?
  10. B

Ryzen 5 1600 yeter mi

12nanometre olanini al rx570 ekran karti tak ucuz ve yuksek performans yeterde artar
  11. B

Öneri Youtube VS TWİCH ?

Ikisi ayri bie platform kiyaslanamaz twich canli yayinlariyla o anlik oyun oynamisiyla unlu bie platformken youtube hazirlanarak yuklenmis videolar ama oyun severisen twichteki canli yayinlar youtube yuklenmis oyun videolarindan daha zevkli
  12. B

Yardım Türknet kullanmalımıyım?

Türknet su anki koşullara göre hizli bir internet seçeneğidir bende aynisini kullaniyorum ve beğeniyorum twich de onu kullanan yayincilar var buda internetin hizli oldugunu gosteriyor tafsiye ederim
Top Bottom