Arama sonuçları: *

1. Koray Burn

Ücretsiz 3 aylık Gamepass alma methodu (Nvidia)

Firma söylemiş kardeşim ki şuan kimsede gözükmüyor ödüller kısmında.
  2. Koray Burn

Boşuna uğraşma hocam ben çok denedim hiçbir şekilde gözükmüyor arkadaşın dediği gibi kodlar sınırlı sayıdaymış VPN yüklemekten virüs bulaştı bilgisayara.
  3. Koray Burn

Bende de çıkmıyordu forumlarda araştırma yaptım galiba vpn ile falan alaksı yokmuş olayın Türkiye ye sınırlı sayıda kod dağıtımı yapılmış bir arkadaş forumda Nvida sitesinden alıntı yapmıştı süre veya stok bitene kadar yazıyordu bende uğraşmayı saldım 5-6 tane vpn yükledim Nvida ayarları da...
  4. Koray Burn

Geforce Experiance veya Nvida App beta ya geliyormuş bende ikisinde de gözükmüyor alan oyun indirmeye gidiyor herhâlde hocam kimse cevap yazmadığına göre :D 1717615138 Halledebildiniz mi sorunu?
  5. Koray Burn

Arkadaşlar ödüller kısmında hiçbir şey gözükmüyor bunu nasıl çözdünüz?
  6. Koray Burn

25 farklı ülke denedim ama ödüller kısmında hiçbir şey gözükmüyor şuanda Brundi konumundayım :D
  7. Koray Burn

Bende de ödüller kısmı boş.
  8. Koray Burn

SİZCE SİSTEMİMİ UPGRADE ETMELİ MİYİM ?

Biraz abartı değilmi 32 GB RAM kullanan oyunlar çok sınırlı boşa masraf gibi geliyor içerik üretmiyorsan 32 GB
  9. Koray Burn

VA paneller IPS'den iyi mi?

VA panelde Black Smearing diye bir olay var ve bazı modellerde rahatsız ediyor ancak İPS e göre siyahlar daha iyi ben de VA kullanıyorum rekabetçi oyun fazla oynamıyorum bana yeterli geliyor ancak İPS in renkleri çok daha iyi bana kalırsa.
  10. Koray Burn

Yardım Gamepower Warcry Vertex Alınır mı?

Güç kaynağı dahil ise güç Gamepower in güç kaynağı ile kullanmanı tavsiye etmem diğer türlü alınır. 1715520380 Excalibur, Casper, Gamepower gibi markalara fazla önyargılı yaklaşıyorsunuz ben Rampage nin güç kaynağını 6 senedir kullanıyorum ve çok fazla elektrik kesilen bir yerde oturuyorum...
  11. Koray Burn

RAM' ler Farklı Frekanslarda çalışıyor nasıl düzeltirim?

Çift kanal RAM in daha performanslı olduğunu duydum ve araştırmadan aynı marka Crucial Ballistix RAM aldım. Elimdeki RAM 2666 MHZ XMP ile 3000 oluyor ancak yeni 2666 MHZ lik RAM i takıp XMP açınca PC açılmıyordu ve BİOS ayarlarından Manuel olarak 3000 MHZ ye çektim Cas Latency değerini de 16...
Top Bottom