Arama sonuçları: *

1. M

Askerlik ve Tecil hakkında yardım

Arkadaşlar bi okuyun sonra bilgisi olan cevap verirse sevinirim Şuan lise mezunuyum askerliği tecil ettirdim diyelim 2 yıl tecil edecekler. Ben bu haziranda yks ye gireceğim diyelim ki 4 yıllık üniversite kazandım ama tecil 2 yıl üniversite kazanınca tecil uzayacak mı nasıl olacak Not: Bir...
  2. M

iphone 11 64gb ile iphone 12 mini 128 gb takasda ne kadar fark vermeliyim

cevap verdiğin için teşekkür ederim emirhan 1705504231 yoğun kullanımda mı yoksa günlük arama 1 2 saatte instagramda gezsem yetmez yani doğru mu anladım bataryası yetmiyor
  3. M

Bilmiyorum sizde mi 11 kullanıcısınız ama benim iphone 11im yoğun kullanmama rağmen bana yetiyor pili dayanıyor galiba sizdede iphone var siz şarj ile sorun yaşamışsınız sanırım
  4. M

iphone 11 64 gb telefonum var iphone 12 mini 128 gb ile takas etmeyi düşünüyorum benim iphone 11 ile üzerine ne kadar vermeliyim
  5. M

Uzun süredir iPhone 11 kullanan detaylıca deneyimlerini aktarabilir mi?

yani bir kaç ay sonra benim telefonunda pili hızla düşmeye başlayacak o zaman
  6. M

Hocam sizin pil yüzdesi neden o kadar çok düşmüş acaba benimki inanması zor gibi ama 8 ayda sadece %1 düştü şuan %99
  7. M

Hocam ben geçen sene ekimden beri kullanıyorum oyun oynamam şuan pil yüzdesi %99 sabah alırım akşam 8 9 gibi eve döndüğümde takarım kısa sürede şarj oluyor ben arama için arada fotoğraf için kullanıyorum ama yazın ısındığı doğrudur sonuç olarak alacaksan bütçeni biraz arttırabiliyorsan 12 al...
  8. M

Çözüldü✓ Ekran kartı bu kasaya sığar mı

Arkadaşlar kasanın alabildiği max ekran kartı boyutu 315mm benim istediğim ekran kartı boyutu 316mm 1 mm fark kasaya sığmama gibi bir sıkıntı çıkarır mı
  9. M

Kampseti.com güvenilir mi

Bu silahı almayı düşünüyorum https://www.kampseti.com/urun/combat-zone-pii-para-cal-6-mm-bicolor ama kampseti.com güvenilir mi bilmiyorum umarım yardımcı olan çıkar
Top Bottom