Arama sonuçları: *

1. S

Dart1 Yeni fiyat sanırım belli oldu(Stokta yok hala)

Ekran kartı hariç 7200 tutuyor sistem zaten 5 bin'e rtx 3060 bulursan olur ama piyasada şuan ekran kartı yok.
  2. S

Dart 1 Sistem İçin En Doğru Monitör Seçimi

Fps'te donmasın yeter mantığındayım aslında. Ama yeni çıkan oyunlarda 1440p'de 2 yıl ultrada oynayabilsem o zamana kadar ekran kartını yükseltirim diye düşünüyorum. Ama bazı yerlerden kısmam gerekecek büyük ihtimalle.
  3. S

Dart 1 Sistem İçin En Doğru Monitör Seçimi

Arkadaşlar Dart 1 sistemini aldım. Şimdi monitör için karar verme aşamasına geldim. Ama monitör ekran çözünürlüğünde 1080p mi 1440p mi olmalı konusunda kafam biraz karışık. İkisinin artı ve eksi yönlerine bakarsak; 1080p artıları; daha yüksek fps değeri, daha akıcı bir oyun ve sistem upgrade...
  4. S

Pc hocası rtx 3060 sistem nasıl??

Yalnız ütopya ile ilgili çok şikayet var umarım sıkıntı olmaz.
  5. S

DA Rtx3060 sistem bugün çıkıyor

İlk defa bir sistemi kart ile nakit olarak alacağım. Birkaç sorum var. Bunun için havale yöntemini kullanacağım sanırım. Peki bu sıra nasıl oluyor önce sipariş numarası alıp sonra buna göre ödeme mi? Burada diyelim sipariş nosunu aldık stok sırasına girmiş mi oluyoruz? Yoksa ödeme hesaba geçip...
  6. S

Öneri SPOTİFY TAKİPLEŞME ETKİNLİĞİ

İşte senin için bir çalma listesi… BAŞKA DÜNYALAR - ahmetozturk4646 https://open.spotify.com/playlist/2tcotBasPCYSA1BUPmUkVH?si=xTtglWnBQ-quGHZ_cJmP3Q&utm_source=native-share-menu
Top Bottom