Arama sonuçları: *

1. B

Gaming gen tr Hazır sistem aldım çalışmıyor

Kasanın üst tarafında ve psu tarafında tozluk var fanların olduğu bölgede tozluk yok. Anakart veya psu diye düşünüyorum ama bakalım umarım çözülür. Bitmek bilmez şanssızlığım devam ediyor :D Gaming gene mesaj attım dönüş yaptıklarında iadeyi vereceğim
  2. B

1684367036 10 günde geldi
  3. B

Evet ekran kartını çıkarıp öyle de çalıştırdım ancak işlemci fanı dışında ve ekran kartı rgbsi dışında hiçbir fan rgb vs hiçbişey çalışmıyor. 1684366879 Evet geri dönüş yapmadılar henüz
  4. B

Ramleri söküp takıp denedim. Tek ram denedim. Statik elektriği boşaltmayı denedim. Denemediğim ne kaldı bilmiyorum 1684366387 Hazır sistemdi sadece ekran kartını ben taktım
  5. B

Evet ekran kartını rgbsi yanıyor. Isınıyor vs sıkıntı yok onda :D Daha açılmadan ısınmaya başladı.
  6. B

Demin link gönderdim de silinmiş yasak sanırım. Gaming gen tr'den Frekans TV-FT3 adlı hazır sistem 1684366283 Kasa da tek çalışan şey işlemci fanı başka hiçbişey çalışmıyor. Bu neden olabilir ki
  7. B

Bilgisayar çalışmıyor sorun orda :D Hdmi vs de denedim. Kasada ne rgb ne fan hiçbişey çalışmıyor.
  8. B

Sistem konu başlığında var. Fotoğraf mı atıyım kasayı?
  9. B

Evet takılı 1684364719 Takıp çıkarttım ama hiçbişey değişmiyor :(
  10. B

hdmi ile de denedim. Ekran kartı yerine taktım ana karta değil. Güç düğmesine bastığımda sadece işlemci fanı dönüyor. Sorun nerede anlayamadım. 1684363850 Bağlantıları kontrol ettim hepsi yerinde gözüküyor 1684364034 Kasada start düğmesine bastıktan sonra ethernet kablosunun takıldığı yerde sarı...
  11. B

Merhaba herkese burada yeniyim. Gaming gen tr'den hazır sistem aldım. Bugün elime ulaştı. Ekran kartını taktım güç kablosunu taktım ve çalıştırmayı denedim. Ancak power tuşuna bastığımda sadece işlemci fanı dönmeye başlıyor. Kasadaki diğer 4 fan ve ekran kartı fanı dönmüyor. DP kablosuyla kasaya...
Top Bottom