Arama sonuçları: *

1. B

Yardım RAM AMD stok fanı yüzünden takılamayabilir mi?

en idealinden kastınız nedir?
  2. B

peki bu benim şu anki kullandığım model gibi eski tip 2x8 3200 mhz ram alsam kingstonun vs o attığım yeni tip ramlerden bi farkı olur mu? sadece tipi mi öyledir yoksa
  3. B

hocam bu rami almayı düşünüyorum sizce bir sıkıntı yaratır mı peki ? değmesi sıkıntı değil fan kısmına, yeter ki sığsın ve zorlamasın yardımcı olursanız çok sevinirim bu konuda. + olarak soruda attığım fotoğraflara da bakabilirsiniz çok küçük bir boşluk var eski tip ram kullanmama rağmen...
  4. B

riske atmayip eski tip model ama 3200 mhz bir ram alsam sıkıntı olur mu ? yani ikisi arasında ciddi bir fark var mı ya da direkt fark var mı? ya da direkt (pek önerilmiyor ama) tek soket 16gb mı almalıyım
  5. B

CRUCIAL 8GB 2133MHz 1720571258 CRUCIAL 8GB 2133MHz 1720571308 görselde gördüğünüz gibi tırnak kadar bir mesafe var aralarında eski tip ram takılı olmasına rağmen sizin gösterdiginiz boyutta bir ram alsam sıkıntı çıkmaz mı yani?
  6. B

şu anki takılı olanı mı soruyorsunuz?
  7. B

evet eminim attığım fotoğrafta da anakartın üzerinde yazmakta.
  8. B

asus prime a320m-k
  9. B

Merhaba yeni RAM alacağım şu an ince (eski tip) RAM kullanıyorum ve şu an bile AMD stok fan ve RAM arasında tırnak kadar bir boşluk kalıyor AMD simgesi sol tarafa bakıyor yeni RAM alacağım buraya sığar mı sığmaz mı endişelerim var yardımcı olacak varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler...
Top Bottom