Arama sonuçları: *

1. KafamaG

Windows 11 Outlook sürekli donuyor

herkse kolay gelsin Outlook dün sabah çalışıyordu şu an uygulama durmadan donuyor, kapatıp açıyorum bir maile basınca tekrar donuyor. yardımcı olabilir misiniz? .ost dosyasını başka yere kopyalayıp sildim sorunsuz çalıştı ama kurumsal mail olduğu için o .ost dosyası olmadan eski gönderdiğimiz...
  2. KafamaG

Çözüldü✓ ETS 2 bu sıcaklık normal mi

Pc daha yeni temizleme için çok erken ve sağ taraf ısınıyor
  3. KafamaG

Çözüldü✓ ETS 2 bu sıcaklık normal mi

Merhaba Hp Victus i7 13. Nesil işlemci 3050 ekran kartı var ets 2 de 72 derece ve fan aşırı srdli ve sicak üflüyor normal mi
  4. KafamaG

Çözüldü✓ WİN 11 de bunu nasıl kapatabilirim

Eklendi sanmıştım 👇
  5. KafamaG

Çözüldü✓ WİN 11 de bunu nasıl kapatabilirim

Merhaba Windows 11 de herhangi bir harfe basarken boşluk tuşuna basınca aşağıdaki gibi çıkıyor bunu nasıl kapatabiliriz oyun oynarken filan insanı gıcık ediyor
  6. KafamaG

Hp Vi̇ctus İ7 13.Nesi̇l Alınır Mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/259935/hp-victus-7n9v0ea-15-fa1028nt-intel-core-i7-13700h-16gb-1tb-ssd-rtx3050-15-6-inc-144hz-full-hd-freedos-gaming-notebook/
  7. KafamaG

HP VİCTUS 3050(6GB) Aldım

Ben 23k aldım ve 1 tb ssd https://www.gaming.gen.tr/urun/259935/hp-victus-7n9v0ea-15-fa1028nt-intel-core-i7-13700h-16gb-1tb-ssd-rtx3050-15-6-inc-144hz-full-hd-freedos-gaming-notebook/
  8. KafamaG

HP Victus Pil Kullanımı HK

Merhaba Bugün aşağıdaki bilgisayarı aldım ve bilgisayarı şarjda kullanmak sorun yaratır mı veya pile zarar verir mi ? şarj edip öylemi kullanmak lazım bilemiyorum Oyun veya iş her ikisi içinde tavsiyelerinizi bekliyorum...
  9. KafamaG

10-15K Laptop önerisi ?

https://www.monsternotebook.com.tr/urun_kiyaslama.aspx?uKods=487979,487976&ozs=291 sizce bunlar nasıl
  10. KafamaG

10-15K Laptop önerisi ?

Çoğunlukla iş ama işlemci ve ram ağır kullanılacak ram 16gb göre günlük ortalama %80 civarında işlemcide aynı soğutması iyi olması lazım sabah 9 dan akşam 9a kadar çalışacak onun için soğutma önemli
  11. KafamaG

10-15K Laptop önerisi ?

Herkese iyi günler 10-15 k arasi min. 3.00 ghz işlemci 16 gb ram laptop önerebilir misiniz ? İnternetten almayacağız acil olduğu için gidip alacağız vatan olur media markt olur vb.
  12. KafamaG

Bu laptopun inceleme videosu var mı

Merhaba Aşağıdaki ürünün inceleme videosu var mı https://www.incehesap.com/hp-victus-15-fa1039nt-7p8l0ea-i5-13500h-8gb-512gb-ssd-6gb-rtx-3050-144hz-15-6-gaming-notebook-fiyati-62052/
  13. KafamaG

16 K pc önerisi yapabilir misiniz

16k bütçe var Min: 3.5 GHz işlemci min 16gb ram güzel pc tavsiye edebilir misiniz
  14. KafamaG

Elimde sağlam backlink var ne yapabilirim

İyi akşamlar herkese Elimde sağlam backlink dosyası var bunu nasıl sitemde kullanabilirim ?
  15. KafamaG

WİNDOWS UYGULAMA GİZLEME

Merhaba beyler Windows server 2012 de uygulamayı nasıl task bardan yani şu saatin oradan baktım tam saklanmiyor sadece şu ok ile içine atıyor benim istediğim hem uygulma çalışsın hemde uygulama altta gözükmesin Zaten uygulama durmadan pencerede açık olmamasına gerek yok arka planda...
  16. KafamaG

Yardım ASUS MODEM KABLOSUZ KULLANMA

Merhaba Elimde Asusun modemi var ben onu evimin ana internetinden bağlanrak kablosuz şekilde access point olarak kullanmak istiyorum desteğinizi rica ederşm
  17. KafamaG

Android MIUI 12.5 GÜNCELLEME SORUNU

MIUI 12.5 güncellemesi geldi internetim yoktu o zaman bir sonraki gün baktım gitmiş güncelleme yok ne yapmalıyım
  18. KafamaG

Android RSA KİLİDİ KIRILIR MI

Merhaba tüm xiaomi telefonların imei kilidi kırılıyor diye biliyordum o yüzden yurt dışından poco x3 NFC ve Resmi Note 8 Pro getirttim sanırım imei kilidi kırılmayacakmış AMA ben IMEI lerini Türkiye'de iken IMEI attırdım şuan güncelleme geldikten sonra sorun çıkarmı
  19. KafamaG

Yardım 192.168.1.1 Giremiyorum

Çözüldü
  20. KafamaG

Yardım 192.168.1.1 Giremiyorum

Siz anlamadınız doğru ıp bağlantıyı reddetti yazıyor
Top Bottom