Arama sonuçları: *

1. M

Rtx 3060 ti Ses Sorunu (Cırcır Böceği gibi)

Aynen hepsiburadaya değişim talebi oluşturmuştum, sorunu net anlayınca oraya daha detaylı yazıp bu fotoyu atcam oraya, muhtemelen değişim yaparlar.
  2. M

arkadaşlar afterburner karıştırırken sorunu az çok farkettim gibi, olay şöyle 50 dereceye geldiğinde 1300 - 1400 rpm civarında çalıştırmaya çalışıyor, fanın 1 tanesi çalışıyor diğeri çalışmıyor ve ses çıkarıyor ama sürekli dıt dıt dıt şeklinde kesile kesile, haliyle tam soğutma gelmediğinden...
  3. M

teşekkürler arkadaşlar, değişim talebimi zaten oluşturmuştum pazartesi teslim etcem tabi hepsiburada değişimi onaylar mı bilmiyorum, video atamadığım için birde kelime kısıtlaması koymuşlar, yazarak açıklamaya çalıştım ama umarım anlarlarsa:)
  4. M

teşekkürler cevaplarınız için, düşük devirde de yüksek devirde de herhangi bir ses yok stres testide uyguladım aşırı sessiz çalışıyor, sadece bu 50 derece civarında sürekli açılıp kapandığı sürece sadece açılışta ve sanırım kapanışta da bu sesi yapıyor, fan devreye girerken 1 sn lik bir ses...
  5. M

teşekkürler bilgi için ama öyle olduğunu düşünmüyorum üst mesajda belirttim sebebini, ama yinede değişim için göndermek mantıklı gibi sanki daha 1 günlük ürün
  6. M

teşekkürler ama ürün daha kutusundan 1 gün önce çıktı, yinede baktım ama hiç bir şekilde tozlanma vs bulamadım kapalı kutu üründü zaten bandrollü. 1676796118 Coil Whine araştırdım ama bendeki sorun izlerseniz pek öyle görünmüyor ya, sadece fan pervaneleri dönmeye başlarken birde dururken bu ses...
  7. M

Öncelikle merhaba arkadaşlar, Gigabyte rtx 3060 ti windforce ekran kartım 50 dereceden önce zero fan speed teknolojisi ile normal olarak aktif olmuyor, ama her 50 dereceye geldiğinde çalışırken videoda gördüğünüz şekilde cırcır böceği sesi şeklinde ses çıkarıyor, genelde de 50 derece civarında...
Top Bottom