Arama sonuçları: *

1. M

Türknet ile ilgili sorunum

8 Aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Senin dediğin olayıda ilk defa duydum.
  2. M

Netflix Bilim Kurgu Film Önerisi

Yapay zekayı ve ileri teknolojiyi anlatan bir film tam olarak hangi kategoriye giriyor acaba ? 1600171209 Yapay zekayı ve ileri teknolojiyi anlatan bir film tam olarak hangi kategoriye giriyor acaba ?
  3. M

Netflix Bilim Kurgu Film Önerisi

Upgrade. Mutlaka izle dehşet bi film.
  4. M

James Donkey 610s alınır mı?

normal 610u kullanıyorum 2.5 yıl oldu sağlam ama 2 yıldan sonra abuk subuk hatalar vermeye başlıyor arada bir a tuşu basmıyor y tuşu basmıyor felan sıkıntı çıkarıyor arada ama hala çalışıyor şuan bi sıkıntısı yok he bide çok toz tutuyor
  5. M

Garanti Belgesini Kaybettim

E-fatura çıkarmayı denedin mi
  6. M

Windows Hangi İşletim Sistemini Kurmalıyım

win 7 starter
  7. M

i3 3220 gtx 750 ti windows 8.1 yada windows 10

windows 8 şimdiye kadar ki en sorunlu işletim sistemi. Asla önermem win 10 da performans kaybı yaşayabilirsiniz en iyisi win 7 starter kurup keyfinize bakın.
  8. M

Beni kaç yıl götürebilir

4 yıl civarı güncel oyunları ultrada oynarsın
  9. M

300 LİRA KULAKLIK ÖNERİSİ

Hocam onda sanal 7.1 yok sence iyi ses kasabilir miyim ? daha önce hiç stereo kullanmadım bilmiyorum o yüzden espor oynuyorum genelde o yüzden çok iyi ses kasmam lazım. 1591957504 Hocam rampage hiç kullanmadım ama niyeyse çok büyük bi ön yargım var. Kimi görsem alma çok kalitesiz felan filan...
  10. M

300 LİRA KULAKLIK ÖNERİSİ

300 lira bütçem var aşşağı yukarı. Önerilerinizi alayım lütfen.
  11. M

3200mhz 16CL mi 3000mhz CL 15 mi ?

3000 cl 15.
  12. M

Epic games den watch dogs 1 aldım çözünürlük yapınca atıyor

Windows ve ekran kartın güncel mi ?
  13. M

50-75 TL IŞIKLI KLAVYE ÖNERİSİ

50-75 TL Işıklı klavye önerecek var mı arkadaşlar. Sağlam olsun uzun ömürlü olsun yeter.
  14. M

İNCEHESAP ALIŞVERİŞ

banka kartı çıkarıp kullanabilirsin
  15. M

MB WARBAND AÇILMIYOR

Arkadaşlar selam. MB warband indiriyorum kuruyorum ama oyunu açmaya çalıştığımda hiçbir tepki vermiyor. Basıyorum mausun yanında yükleme imleci dönüyor ama hiçbirşey olmuyor ne oyun açılıyor nede bir hata veriyor 3 gündür çözemedim orjinalin de denedim 2 3 tane farklı korsan indirip denedim...
  16. M

Virüs Programı Önerisi

hocam windows defender herşeyi kötü yazılım olarak algılıyor o yüzden sadece basit korumayı açıyorum. Ve sistemi taraması 3 4 saat sürüyor
  17. M

Virüs Programı Önerisi

Arkadaşlar düzgün çalışsan fake scam vs olmayan sistemi emanet edebileceğim adam akıllı bir virüs programı önerebilir misiniz ?
  18. M

144 hz monitör tavsiyesi 1400 tl bütçe

Aoc 24G2U Bu modele bakabilirsin
  19. M

Pc yi birden çok kez formatlarsak ne olur?

Öyle direk bir sorun yaratmaz ama zamanla harddis/ssd ni eskitir ve yorar. Format gerekmedikçe atılmamalıdır.
  20. M

Steam Takas Sorunu

tamam hocam 1586804370 teşekkürler denemeye değer en azından 1586804380 bekliyorum
Top Bottom