Arama sonuçları: *

1. Alpersf

3000 tl mouse tavsıye

selamlar ıy forumlar herkeze bütcem 2500-3000 tl arası belki biraz arttırabilirim bu fiayata piyasadaki en iyi fareyi almak ıstıyorum şuan kullandıgım fare deatadder v2 mini yani küçük ergonomik tipli mouse ona göre tavsiyelerini bekliyorum
  2. Alpersf

Discord warzone sunucusu

warzone oynamak ısteyen arkadaslar ekleyebılır sunucuyu yenı açtım herkes davetlıdır amacım oyunu bılen veya bılmeyen kısılerle ranked vaya casual maç oynamak onun dışında yaklasık ılk cıktıgı gunden beri oynuyorum ama pc de yeni basladım bıle dıyebılırız ps4 de damascus a kadar acmıstım cıdden...
  3. Alpersf

Apple siparişleri iptal mi ediyor

Apple sitesinden 14 pro alacağim ama duyduğuma göre siparişleri iptal ediyorlarmış bôyle bişey varmi ordan almaktan vazmigeçmeliyim bilen arkadaslar soylerse sevinirim
  4. Alpersf

30 k telefon tavsiye

Sizce 30 k civari hangi telefon alinir pek anlamiyorum bu işlerden yardimci oluraaniz iyi olur arkadaşlar
  5. Alpersf

RX 6600 WattMan Hatası Verir mi?

Düşük ama olmaz diye bişey yok sapphire de daha çok wattman hatalari yaşaniyor alcak arkadaş iyi düşünsün derim
  6. Alpersf

Dedigim gibi sana kalmiş aradaki fark soğutma yazilim falandir ama sapphire ile uğraşmazdim ben sana kalmiş
  7. Alpersf

Hocam ayni ekran karti arada 2 k fark var bende 6600 var asus dual 55 dereceyi geçtiğini görmedim sapphire kullanmadiğim için bir şey diyemem ama bence alma bütçe yoksa yapacak bir şey yok benim bildiğim sapphire ekran kartlarinda daha çok sikinti yaşarsin
  8. Alpersf

O zaman al kral ama dediğim gibi şans işi biraz asus alır keyfime bakarim ben sana kalmiş 1670881978 Dediğim gibi alınmaz değil ama fiyat farki ne kadar o önemli birazda
  9. Alpersf

Bütçe kısıtliysa alınir ona bisey diyemem ama sapphire de genelde çoğu kişi sıkinti yaşiyor internette bakabilirsin
  10. Alpersf

Sapphire çogu zaman önerilmiyor asus dual almanı tavsiye ederim kafan rahat olsun soğutmasıyla tatmin eder sıkınti yaşamazsın
  11. Alpersf

Bende olmadi ama sapphire alma 1670881703 Sapphire sıkıntılı biraz
  12. Alpersf

Pc klavye fareyi algılamıyor

Klavye ve mouse markası nedir 1664243204 Klavye ve mouse modeli nedir
  13. Alpersf

Clash of Clans - "DA Forum" Klanımız Vardır!

Lig bitsin gelicem 1662356243 Klandaki arkadaşlara gelişmeleri için yardim ederim
  14. Alpersf

Hangi klavye daha iyi

cynosa v2
  15. Alpersf

Valorant alt tab sorunu

Volaranti 1280×1024 kullaniyorum son günlerde alt tab atınca oyun çözünürlüğü başka bir çözünürlüğe sabitliyor yani sürekli çözünürlük değiştiriyorum problemin çözümü nedir bilen arkadaşlar varsa aydınlatırsa iyi olur artık bıktım sürekli çözünürlük değiştiriyorum
  16. Alpersf

Valorant alt tab sorunu

Oyunun çözünürlüğünü değiştiriyorum dc bakmak için alt tab atınca çözünürlük mönitörün desteklediği çözünürlüğe dönüşüyor yani her alt tab attığımda çözünürlük değiştirmem gerekiyor artık bunaldım çözümü nedir önceden böyle değildi yanlışlıkla klavyeden tuşa basıp bir ayarı mı bozdum acaba...
  17. Alpersf

Şuanki piayasada 900 tl ye en iyi kulaklik hangisi

Hocam usb li bir model istiyorum blackshark v2 x usbli değil diye biliyorum
  18. Alpersf

tamam hocam ındırım bekleyecegım o zaman ama varmıdır bsdks bu fıyata alınabılır kulaklık tek modele baglı kalmayayım
  19. Alpersf

hocam ne zaman gırer tahmını şu anda kullandıgım kulaklık rampage ve her yerı soyuldu cok rahatsız edıcı 1659784584 hocam o model usb gırıslımı bıde kraken v3x nasıldır sızce
  20. Alpersf

gamıng kulaklık hocam kulak ustu
Top Bottom