Arama sonuçları: *

1. Scooter

FORMA SAÇ KURUTMA MAKINESIYLE KURUTULURMU

Merhabalar bir kac saat omce formami yikadim ancak acilen kurutmam gerekiyor formanin etiketinde kurutma makinesine atilmamasi gerektiği yaziyor sac kurutma makinesiyle uzaktan en dusuk derecede vursam zarar gorurmu veya direkt soğuk kademede, nasil hizlica kurulabilirim futbol formasini
  2. Scooter

Yardım MSI MAG 325CQRXF Alınır mı?

MSI 31.5" MAG 325CQRXF 2560x1440 (WQHD) 16:9 alınirmı cok acil rtx 3060ti i5 12400f sistemim var 32 inch icin pikseller irimi gelir 2k
  3. Scooter

Yardım Monitor hangisini tercih etmeliyim

https://www.hepsiburada.com/msi-g274qpx-27-1ms-gtg-240hz-g-sync-rapid-ips-wqhd-gaming-oyuncu-monitr-p-HBCV00004YLFCN?magaza=%c4%b0nce+hesap&url_src=and-product-detail https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag272cqr-27-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-wqhd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000S3L7E Bu...
  4. Scooter

Yardım ACIL MONITOR ONERI YARDIM

Eski monitorumde 2kda cok sorun yasamiyordum battlefield 1 haricinde zaten genelde oynadigim oyunlar valorant ets2 sea of thieves gta rdr sorun yaşarmıyım?
  5. Scooter

Rtx3060ti İ5 12400f 16gb ram
  6. Scooter

Monitor onerisi alabilirmiyim her turden oyun oynuyorum 20k kadar butce olabilir https://www.hepsiburada.com/msi-g274qpx-27-1ms-gtg-240hz-g-sync-rapid-ips-wqhd-gaming-oyuncu-monitr-p-HBCV00004YLFCN?magaza=%c4%b0nce+hesap&url_src=and-product-detail Bu model var aklımda sorunu varmıdır
  7. Scooter

Mouse önerisi istiyorum.

Alma hocam sakın bende var kronik mouse tekerleği sıkıntılı 1 sene sonra bozuluyor ayrıca pil dayandıramıyorsunuz yakınından bile geçmeyin rival 3 wirelessın
  8. Scooter

Yardım DIREKSIYON SETI ÖNERİ

5k civarı bütçe ile alınabilecek en iyi set sizce hangisi olur f1 23 ets2 assetto tarzi oyunlar oynuyorum
  9. Scooter

Yardım SAMSUNG ODDYSEY G4 Alınır mı?

Çözünürlük konusunda sorun yaşarmıyım daha once msi optix mag 272cqr kullandim bozuldu garanti kapsaminda servise goturdum servis degisim kagidi vererek aldigim saticidan degistirmemi soyledi ancak ne servis nede satici degisim yapmiyor o magduriyet cozulene kadar idarelik birsey almayi dusunuyorum
  10. Scooter

Merhabalar bütçe max 5.5k samsung oddysey g4 diye bir model çıkarmış g3te çok ghosting problemleri vardı g4ü deneyimleyen oldumu alınabilirmi? Ve diğer monitor tavsiyeleriniz nelerdir
  11. Scooter

Merhabalar bütçe max 5.5k samsung oddysey g4 diye bir model çıkarmış g3te çok ghosting problemleri vardı g4ü deneyimleyen oldumu alınabilirmi? Ve diğer monitor tavsiyeleriniz nelerdir
  12. Scooter

Yardım SESSIZ MEKANIK KLAVYE ONERI

Arkadasima klavye bakiyoruz butcesi max 1800tl zorlarsa belki 2k daha ustune yetmez olabkldigi kadar sessiz olmasini onerilerinizi alabilirmiyim
  13. Scooter

Yardım MSI MONİTÖR PANEL ARIZASI

Msi optix mag272cqr 165hz monitorumde bugun oyun oynarken bir anda cizgiler olustu ne oldugunu anlaymadim internette biraz araştırınca panel gitmis monitor çöp olmus gibi yorumları gordum bazı forumlarda monitorun garantisi biteli 1 ay falan oldu teknik servis ne kadar fiyat cıkarır işlemler ne...
  14. Scooter

BEŞİKTAŞ FORMA CİNSİYET ANLAMA

Selamlar elimde hediye gelen 16 17 sezonuna ait bir forma var kadın formasımı erkek formasımı nasıl anlayabilirim
  15. Scooter

DIOR SAUVAGE EDT Mİ EDP Mİ

hocam 7-8k civarına çıksam bi 7-8 daha ekler creed aventusa tercih ederim bütçe o kadar yok ama bois imperial kokusuna bakacağım tavsiye için teşekkür ederim
  16. Scooter

DİSCORD BEDAVA NİTRO SORUNU

Bugün epic games in bedava verdiği nitroyu aldım ancak kartımdan 2 kere 104TL tutarında çekim yapıldı e iade edilmedi discorda ticket açtım iade işlemi ne kadar sürer?
  17. Scooter

Koku farkı varmı hcoam
  18. Scooter

Dior sauvage için edt mi yoksa edp mi tercih edilmelidir arasında koku farkı varmı?
  19. Scooter

OYUNCU mouse ÖNERİSİ

Rgb kapalı 48 saat dayandıramiyordum zaten satılırken bu sürelerin yazılması yasaklanmalı
  20. Scooter

OYUNCU mouse ÖNERİSİ

mousepadim varda elimdeki rival 3 wireless scroll tuşunu yapmaya calisirken kademeli kaydırması bozuldu ve skatezleride büküldü değiştirmeyi düşünuyorum oneriler icin teşekkür ederim 1716923271 Bir sorum olacak rival 3 wireless 400 saat ve üstü pil ömrü sunuyordu ancak pilleri 48 saat...
Top Bottom