Arama sonuçları: *

1. adem trg

Öneri 2000 TL civarı kablosuz mouse

Basilisk v3x aldım
  2. adem trg

Öneri 2000 TL civarı kablosuz mouse

Merhaba 2000 yl civarına mouse bakıyorum illa tam 2000 olmasın 1500 fln de plur z1 gibi be z1 mi m3 pro mu alınır başka ne önerirsiniz
  3. adem trg

Lenovo Legion R27QE vs AOC Q27G2S 27

Merhaba bu ikisi arasında kaldim hangini almam lazım legion 180 hz ve 0.5 ms ama curve değil aoc 165 hz vs 1ms ve curve hangini alsam bilemedim yani curve için legiondan vazgeçmelimiyim bilemedim ha ikisi 2k bence legion ama bilemedim 1729165973 Ha birfe legion 450 cd imiş aoc 350 idi
  4. adem trg

14700kf vs 7800x3d amd vs intel

Merhaba şimdi sıfırdan bir sistem kuracağız arkadaşa 7500f alıp sonrasında 7800x3d almakmı yoksa 12600kf alıp sonrasında 14700kf almakmı daha mantıklı olur genelde oyun için ama arada video edit vs. Yapacak
  5. adem trg

1000 tl kablosuz mouse önerisi

Haaa ne zaman gelir acaba vxe. peki ikisi arasında hangisini seçmeliyim vxe daha hoş geldi
  6. adem trg

Furylevel z1 ve attack shark r1 deyilmi onlar
  7. adem trg

Onlar iyi mi? peki
  8. adem trg

Amazon tr hangisini almalıyım oeki yada varmı başka öneri
  9. adem trg

Merhaba 1000 tl ile kablosuz mouse arıyorum 2 tane buldum ama hangini almalıyım bilemedim başka oneriniz varsada yazabilirmisiniz @Gurkanpiro https://amzn.eu/d/6MByUNj https://amzn.eu/d/8uuPQGc
  10. adem trg

Bu kasaya bu ekran kartı sigaramı

Düşündümde bi değmez şimdi iade et bekle vs. Paean c7 alıyorum
  11. adem trg

Bu kasaya bu ekran kartı sigaramı

Merhaba gt301 kasa bakıyorduk ama hellhound 7900 gre ile uyumlu değil herhalde 2 cm ile kaçırıyor sığarmı acaba bilen varmı kasa : 320mm destek Gpu: 322 mm
  12. adem trg

Asus tuf h1 vs h3 wireless

Öyle duruyor ama teknik fark varmı acaba
  13. adem trg

Fitness antrenman programı tavsiyesi

Bench aslında çok kolay bir hareket ilk başta boş bar ile yap istersen ha hiç yapmassan dumbell chest press yapabilirsin ama onu yapman daha zor olur ona göre denge açısında ağırlık değil
  14. adem trg

Haaa anladım dediğim gibi yap programı uygula ve çıkmadan önce 15 dk bisiklet 15 dk koşu bandı yap ama programı ugula kesin Tükeniş= o alette tükenene kadar son tekrara kadar devam etmek sınırlarını zorlaman gerekir yeni başladıysan önermem 15*3 yaparsın
  15. adem trg

Asus tuf gaming h1 wireless sesler boğuk

Merhaba hocam şuan iyi mi? kulaklık ve h3 wireless mı yoksa bumu
  16. adem trg

Asus tuf h1 vs h3 wireless

Bu iki kulaklı arasında kaldım ne almalıyım h1 daha iyi duruyor ama tekniksel açıdan bir fark varmı acaba başka bir öneriniz varmı
  17. adem trg

76 kilo ile ne kadar yağlı olabilirsin la 😅 Kendi programımı atim kas kazanırsın baya bi zaten yağ yakmak için yine kas çalışman lazım "çıkmadan önce" bisiklete ve koşu bandına bin ben bilek güreşi çalıştığım için bilek anremanı çok istersen yapmayabilirsin ve tükeniş yapıyorum ben sen...
  18. adem trg

Çözüldü✓ 7800 xt tuf gaming vs 7900 gre powercolor

Teşekkürler herkeze
  19. adem trg

Çözüldü✓ 7800 xt tuf gaming vs 7900 gre powercolor

Merhaba 7800 xt tuf modelimi alınır yoksa 7900 gre powercolor mı arada çok fark yok ve koskoca tuf gaming bunun için 7800 xt seçilir mi sizce
Top Bottom