Arama sonuçları: *

1. B

30 bin TL bütçe ile 4 ayda vücut yapabilir miyim?

Dostum peki 30 bin TL gibi bir bütçe ayırdın mi ? Yani ya da 30 değil her gün kırmızı et tavuk biftek fındık fıstık ekstra protein tozu gibi şeyler kullandin mi hani gittim diyorsun en azından beslenmeni de söyler misin 😊
  2. B

30 bin TL bütçe ile 4 ayda vücut yapabilir miyim?

1.74 55 kiloyum yaşım 20 üstü sizce 4 ayda sıfırdan başlayıp 30 bin TL bütçe ile 4 ay da güzel vücut yapabilir miyim? Azimli disiplinli çalışıp kalite ile beslenip ? 4 ay ise de gitmiyorum 30 bin TL bütçem olacak
  3. B

Telefon iadesi hakkında

Oppo a55 aldım bu gün teslim edildi. Telefonda hızlı şarj olma özelliği var. Ama telefon %2 inince şarja taktım tam 2.5 saate şarj oldu iade talebi olustursam iade edebilir miyim daha bu gün alındı bu hakkım var mı acaba ?
  4. OPPO A5 2020 SATILIK

OPPO A5 2020 SATILIK

OPPO A5 2020 garantisi bu sene içinde bitti belgeleri faturası ile teslim edilecektir. Fiyat = 2000 TL Şarj soket yeri 1 ay önce değişti borçlarımdan ötürü satıyorum. Ürün temiz herhangi bir sorun çizik vs yok. Bataryası da hala sapa sağlam şarj cihazı kutusu belgeleri faturası ile...
  5. B

Bu sistemimin fiyatı nedir satmayı düşünüyorum da?

Hele bu hükümet bu gençliğe bir gençlik ömür borçlu millet amerikada orda burda 3 bin para birimi ile kawasaki motor alabiliyorken biz burda 10k bir sistem alamıyoruz düzgün inşallah bu devran değişecek
  6. B

İnşallah kardeşim sagolasın valla
  7. B

Dostum valla işsiz kaldım borçlarımda var öyle maalsef
  8. B

Ölücü bir fiyat biçilmeden kaça satabilirim sizce? Detaylı araştırma yapacağım masayı 1k ya vermeyi düşünüyorum zaten 750 yaptırmıştım 2 sene önce KASA İÇERİĞİ ==== İşlemci: Intel İ5-10400F Anakart: Asus prime B460M-K Ram: XPG 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 SSD: Kingston 500 gb a2000 Nvme: M.2.SSD...
  9. SİSTEMİM VE EKİPMANLARIM SATILIKTIR.

SİSTEMİM VE EKİPMANLARIM SATILIKTIR.

SATILIK. SİSTEM İLETİŞİM = 0535 667 53 24 Ciddi alıcılar yazabilir. KASA İÇERİĞİ ==== İşlemci: Intel İ5-10400F Anakart: Asus prime B460M-K Ram: XPG 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 SSD: Kingston 500 gb a2000 Nvme: M.2.SSD 2200 MB (Okuma-Yazma) Kasa: CORSAIR Carbide SPEC-DELTA RGB 550W 80+ Güç Kaynağı...
  10. B

Hazır sistemimi satacağım bilgi alacağım doğru biri var mı acaba burada?

Arkadaşlar ölü fiyata gitmemesi için gerçekten yardımcı olacak biri var mı acaba özelden yazacağım? sistem bilgilerimi
  11. B

Yurtdışından motor getirtmek mümkün mü acaba?

Almış veya gerçekten bilgisi olan var mı?
  12. B

Gaming.gen DA sistemin yanlış gelmesi

yanlış değil de düz sizi keklemişler diyelim biz buna :D
  13. B

Fitnesse gitmek mantıklimi

Öncelikle ortamdan bahsedeyim belki içinde korku varsa bunları geri bırak fitness ta kimse kimseye bakmaz kimse kimseyle uğraşmaz herkes sporunda genelde şişko insanlar oluyor zayıflamak için senin gibi de 2-3 tane zayıf var kilo almak için yani genelde şişko kesim mevcut 2-3 tane zayıf bulursun...
  14. B

Çözüldü✓ 1660S Ekran kartımı satıyorum

Asus Rog Strix gtx 1660s 6gb Garantisi mevcut sahibinden.com da ilanda mevcut detaylı bilgi ve resim için ilana bakabilirsiniz arkadaşlar. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-rog-strix-gtx1660s-6gb-garantili-1039064614/detay/
  15. B

Bilgisayar fifa için kol önerir misiniz?

Fiyat 200 ile 500 tl arası
  16. B

FİFA 22 ULTİMATE TEAM PROFİLİ DESTEK

ultimate hesabın mı var dostum varsa görevleri yapalım
  17. B

Arkadaşlar oppoa5 2020 Telefonumun kilit şifresini unuttum çözümü nedir?

Format attım ama hala girince şifre istiyor rica ediyorum yardımcı olacak biri yok mu?
  18. B

Ekran kartları'nın stoğu

Valla enayi gibi yok ona o fiyat vermem deme bu gün bunu dersin 1-2 sene sonra 3 katını verirsin kendini k*pek zannedersin işte o an virüs var hiç bişey eski haline dönmeyecek bunu o aklınıza sokun artık. stoklar düzelincede 3060'ın en babası 9-10k fiyatı olacak sadece ekran kartı.
  19. B

Corsair Void Elite 7.1 Kullanan Var Mı ?

Beyaz renki var benden harika muazzam rahat alma çok pahalı diyen fakirlere bakma sen kullanan biri olarak o kadar rahat ki saatlerce takılı kaldı halde rahatsız etmiyor çok şık ve güzel
Top Bottom