Arama sonuçları: *

1. J

Yardım RIDE 4 Bug Sıkıntısı

Ride 4 oyununda karakterlerin kıyafetleri gözükmüyor bütün yarışçıların da benim de nasıl düzeltebilirim? Oyunun dosya bütünlüğünü doğruladım Steam üzerinden. Oyun yüksek ayarlarda. ss: https://media.discordapp.net/attachments/982790585880559626/989824312435437599/unknown.png?width=1178&height=662
  2. J

Yardım Ryzen 5 4600H Frekans Sabitleme

Ryzen 5 4600H kullanıyorum, MSI laptobum. İşlemci turbo aşırtma ile 4.0 GHz ye kadar çıkıyor ancak ben bu değeri biraz düşürmek istiyorum. BIOS'da böyle bi ayar yok, Ryzen Master mobil işlemcileri desteklemiyor, ThrottleStop da desteklemiyor. Ryzen Controller'de de voltaj ayarlama yapamıyorum...
  3. J

Arma 3 mü yoksa Squad mı almalıyım

Squad çok iyi bi oyun, pcyi biraz yoran bi oyun sistemin ne bilmiyorum ama squad almanı öneririm.
  4. J

Yardım AMD Laptop İçin MHZ Sabitleme

MSI Bravo 15 kullanıyorum Ryzen 5 4600H işlemcim var. Normal frekansı maksimum 3.00 GHz turbosunu açınca 4.00 GHz'ye kadar çıkabiliyor ancak ben bunu 3600 3700 MHz değerlerine sabitlemek istiyorum maksimum. Ryzen Master, ThrottleStop uygulamaları desteklenmiyor; Quick CPU da bi işe yaramadı...
  5. J

Forza Horizon 5 Yol Kaplama Hatası

cidden bilerek yaptılarsa bu daha kötü
  6. J

betalarda hiçbiri gözüküyor
  7. J

umarım öyledir can sıkıyor
  8. J

valla garip garip şeyler microsoft neden el atmıyo anlamıyorum sadece bizde mi var acaba 1646236729 evet gamepassden de oynadım sonra steamden aldım.
  9. J

her şeyim güncel ekran kartına en son 4 5 gün önce güncelleme geldi bilgisayarda yeni bilgisayar zaten.
  10. J

RX5300M ama ekran kartından dolayı olduğunu sanmıyorum çünkü bu yolun sadece bu kısmı buglu yani 500 metre falandır oyunda
  11. J

arabanın hemen soluna bak orası asfalt normalde.
  12. J

arkadaşlar forza horizon 5'i ilk gamepass olarak oynadım pcye kurup. bu yolun kaplama bugu vardı ama güncelleme ile düzelir diye düşünüp çok üstelemedim. sonra steamden alınca oyunu bug hala var ve yeni güncelleme geldi oyuna series 5 adında hala düzelmemiş, aranızda bu sorunu olan var mı veya...
  13. J

Yardım Lenovo IdeaPad Gaming 3 ve Monster Abra A5 V16.6 İçin Aklımı Karıştıran Şeyler

ne gibi sorunları var açıklar mısınız? 1615379265 9. nesil i5 işlemcisi pek tercih etmedim ama bakacağım.
  14. J

Redmi Note 9 pro instagram bildirim sorunu

Bu soruna ben dahil çoğu android kullanan arkadaşımda rastladım ama ios tarafında böyle bi sorun görmedim sanırım android kaynaklı.
  15. J

Yardım Lenovo IdeaPad Gaming 3 ve Monster Abra A5 V16.6 İçin Aklımı Karıştıran Şeyler

250 GB çok az geleceği için bana ondan tercih etmedim.
  16. J

Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür laptop araştırıyorum. Fiyat bandım maksimum 8500 TL. Bir çok markaya baktım, eleyerek bu iki model arasında kaldım. Size linklerini atayım ve neden ikisi arasında kaldığımı açıklayayım. Lenovo ->...
Top Bottom