Arama sonuçları: *

1. G

Ps3 donuyor ve sarı ışık yanmıyor

Merhaba elimde ps3 super slim mevcut ikinci el almıştım önceki arkadaş içine toshiba 500gb harddisk koymuş tutma aparatı yok bu yüzden peçete ile sıkıştırmış ve bunu 2 ay sonra öğrenmiş oldum ps3 depolamayı okumayıp flash hafızaya geçince öğrenmiş oldum sök tak yapınca hdd yi okudu bu yüzden mi...
  2. G

Sizce bu monitör alınır mı??

Merhaba monitör almayı düşünüyorum ve Dell s2422hg 23.6 inch 165hz curved monitör çok hoşuma gitti fiyatına göre özellikleri çok cezbedici sizce alınır mı? aranızda kullananlar varmı. Yardımcı olursanız sevinirim. Bütçem max 2100 tl.
  3. G

Anakart ve işlemci önerisi

https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-dark-diamond-pro-dkchdiamondproms-rgb-fanli-atx-oyuncu-kasasi-fiyati,762404634.html Kasa olarak bunu almak istiyorum. Anakart da orta yollu bişey olsa tabii ki iyi olur bütçeden dolayı biraz biraz b450m s2h a yönelmeye başladım ama kararsızım daha
  4. G

5000₺
  5. G

Hocam açıkçası oyun oynicam arada bir youtuba içerik atarım üst düzey bişeyler değil tabikide.
  6. G

Merhaba. Elimde gtx 1050 gaming x 2gb ekran kartı mevcut işlemci olarak r5 1600af-2600-3600 arasında gidip geliyorum sizceekran kartıma göre hangini almak mantıklı. Ufak tefek youtube için video da hazirlicam o yüzden direk ryzenden girdim.(kendi çapımda bişeyler) 2. Olarak anakart konusunda...
Top Bottom