Arama sonuçları: *

1. M

işlemci mı Ekran kart mı, FPS sorunu

Merhabalar, Kullandığım bilgisayar parçaları aşağıdaki gibi, son zamanlarda LOL oynarken baya FPS oranı düşmeyi başladı, normalde 140 ten düşmez, ama şuan oynarken 50 - 60e kadar düşüyor. Sizce sorun ne olabilir, bana yardımcı olur musunuz Şimdiden teşekkür edeirm. Intel Core i5-10500 3.1...
  2. M

Samsung Odyssey G9 LC49G95TSSRXUF 49" 240Hz 1ms

Merhaba Arkadaşlar, Yeni buyuk bir mönitor almaya düşünuyorum, ama kararsız kaldığım için yazıyorum buraya, şuan kullandığım olan ViewSonic VX3258-2KPC-MHD 32" 144Hz 1ms (HDMI+Display) herhnagi bi sıkıntı yok ama bana yeterli gelmiyor nedense :D. Sorum şu RTX 3060Ti ekran kartı ile Samsung...
  3. M

MSI GTX 1660 Ventus XS OC edition fiyatı öğrenmek

Merhaba Arkadaşlar, Yeni ekran kartı aldığım için başlıkta olan MSI GTX 1660 Ventus XS OC edition satmak istiyorum. Nisan 2021 yılında aldım, herhangi bir sıkıntı yok ayrıca kutusu mevcut. Benim sormak istediğim şey ne kadar satabilirim, piyasayı hakım olmadığım için soruyorum. Şimdiden...
  4. M

kullandığım bilgisayar yukseltmeye önerisi / Bütçe açık

Eyvallah dostum peki anakartı için bi önerin var mı
  5. M

kullandığım bilgisayar yukseltmeye önerisi / Bütçe açık

Merhaba Arkadaşlar, Geçen Sene bir bilgisayar topladım ve gayet iyi gidiyor herhangi bir sıkıntı yada mavi ekranı yok çok şükür 😇😇 aldığım parçalar aşğıadaki gibi: Kasa kötü olduğu hem fikirdeyiz ama o zaman pek bütçe yoktu, şimdi yeni ekran kartı almaya düşünuyorum ve bu sefer bütçe açık, 2...
  6. M

Türkiyeye neden kaçak telefon getiriyorlar

Geçen ay iş yüzünden Dubai'ye gittim, ordan Apple mağazasından Iphone 12 pro max aldim, Türkiye'ye dönunce 2006 tl ödeyerek pasaportum üzerinde kaydettim, bakarsan hala 7200 tl kazancim var.
  7. M

Bilgisayar yükseltmeye hk.

PSU yerine tavsiye edebilciğniz bi kasa var mı. teşekkür ederim. Iyi ki varsiniz :)
  8. M

Güzel açıklaman için çok teşekkür ederim. Resimdeki olan uygun mudur. Yeniden teşekkür ederim.
  9. M

ürün valiz içinde olacak :( nasil bi sorun olabilir?
  10. M

Merhaba Arkadaşlar Şubat Ayında bir bilgisayar topladım oyun için Aşığadaki gibi, ve çok şükür herhnagi bi sikinti yaşamadım ve çok iyi gidiyor. Eylül ayında Dubai'ye gideceğim bi fuara katılmak amacıyla. 2 sorum var, 1- bilgisayarim yükseltmeye değer mı, Dubaiden yeni ekran karti almaya...
  11. M

Oyun bilgisayar için bir Ekran kartı önerisi

Eyvallah dostum, şoyle bir durum oldu herkes bi şey soyleynce bende çalıştığım fabrikada bir IT var onu sordum, bir siteye girdi ordan hesapladi kaç Watt falan olması lazım, adam dediki çok iyi almışsın 600w+80 rahat şekilde oynarsın. gelince bakalim
  12. M

Knka sonraki yorumlara bak, şoyle bir bilgisayar topladım 1-WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb 3,5" Sabit Disk (WD10EZEX) 2-Samsung 860 Evo 250GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD (MZ-76E250BW) 3-Fribsy FC-9280G 600 W 80+ Bronz 4 FAN LED Tamper Camlı ATX Midi Tower Bilgisayar Kasası 4-ViewSonic...
  13. M

PSU derken? Türkiyede fiyat sevyesi belli kardeşim 13850 tl verdim.
  14. M

verdim gitti knka, Eylül Ayında hem Dubai'ye hemde ABD'ye iş iş seyahat gideceğım o zamanda yeni Ekran kartı alırım ama şimdi en uygun olan 1660 ventus. emin ol normal oyun bile oynamıyorum şu dizüstü bilgisayar yuzunden
  15. M

Kardeşim Türkiye'deyim yurtdişından alsam vergi falan biliyorsun. Topladim bir tane üstteki yorumda görebilirsin.., Hayırlısı artık 1613368632 yok 14380 Tl
  16. M

Vatan Bilgisayardan topladım artık parçları beklıyorum 1-WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb 3,5" Sabit Disk (WD10EZEX) 2-Samsung 860 Evo 250GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD (MZ-76E250BW) 3-Fribsy FC-9280G 600 W 80+ Bronz 4 FAN LED Tamper Camlı ATX Midi Tower Bilgisayar Kasası 4-ViewSonic...
  17. M

Eyvallah kardeşim, bit bilgisayar topladim hayırlsı artık, inşallah iyi olur
  18. M

10-12 bin TL bütçem var, bana bilgisayar toplar mısınız

Merhaba arkadaşlar hep dizüstü bilgisayardan oyun oynadım ve yeniden bağlantı ve Fps sorunlar karşıma çıktı ondan Pc toplamaya düşünüyorum. bütçe 10 - 12 bin tl monitör dahil monitör olarak 32 inç düşünüyorum. öneriniz bekliyorum. Iyi haftasonlar :)
  19. M

1613206123 Kardeşim yaşım 28 hayatımda pc toplmadım hep dizüstü bilgisayar oynadım. Ayrıca yabancıyım yani Türkiye'deki stok ve parçaları pek bilmem. işyerinde bir kaç kişiye sordum herkes farklı şeyler önerdi bende biraz araştırdım ve ekran kartı kaldı Bilgisayar için toplam 11 12 bin bir...
  20. M

kardeşim şu dizüstü bilgisayardan bıktım hemde fps sıkıntılar yaşıyorum sürekli 1613205187 peki bana ekran kartı önerir misin rica etsem ama şu 11 bin falan istemem
Top Bottom