Arama sonuçları: *

1. B

Öneri 3000-4000 TL monitör önerisi

Öneri için teşekkürler fakat dediğim gibi oyun için kullanmayacağım. 280Hz bir monitörün çok işime yarayacağını sanmıyorum.
  2. B

Çok teşekkürler, benim gördüğüm kadarıylada fiyatına göre şu an en iyisi. Umarım daha iyisini bulan çıkar bu fiyat aralığında.
  3. B

Öneri için teşekkürler ama grafik tasarım işiyle ilgim yok. Kullanım amaçlarımı konuda yazdım. Sizce sizin önerdiğiniz ve ASUS PA278QV monitörleri benim için uygun mu yoksa gereksiz mi?
  4. B

Teşekkürler inceliyorum, biraz büyük gibi geldi mağazada 34" bakıp değerlendireceğim. Ben de çok beğendim, fakat videolarını izlediğimde kalibrasyon ayarı vs. gibi grafik tasarım işleriyle ilgili şeyler geçiyor. Burdan göreceğiniz üzere çok fazla ayarı var grafik işiyle uğraşanlar için, benim...
  5. B

Merhaba arkadaşlar, vakit ayırıp monitör tavsiyesi verebilirseniz çok sevinirim. MacBook Pro i5 16 GB RAM 2020 laptop kullanıyorum. Bütçem 3000-4000 TL arası, eğer ihtiyaçlarımı daha uygun bir monitör karşılayacaksa tercih edebilirim. Hiç oyun oynamayacağım ve grafik tasarım ile ilgili işlerim...
Top Bottom