Arama sonuçları: *

1. F

Yardım Ryzen 7 1700 den Ryzen 3700x e geçince görüntü gelmiyor

Denedim hocam ama malesef hala görüntü alamıyorum,kablo olarak hem DP hemde hdmı ile denedim sorunu çözemedim birde dvı portu var ama kablom olmadığı için deneyemiyorum.
  2. F

Güncelleme: Biosu sıfırladıktan sonra biosa girebiliyorum ama onun harici hala bir görüntü alamıyorum yine bilgisayarı kapatıp açınca bios dahil her hangi bir görüntü alamıyorum.
  3. F

Format atmak pek işime gelmez ama eski hardiskime Windows kurabilirim
  4. F

Beta sürümü olmaması lazım ve Windows la alakalı olduğunu pek düşünmüyorum çünkü biostan çıkınca bidaha bios ekranı da gelmiyor
  5. F

Evet Bios sıfırladıktan sonra biosa girebiliyorum anakart yazısı falan her şey normal oluyor sonra anakart yazısı geçtikten sonra bir daha ekran gelmiyor bilgisayarı kapatıp açsam da anakart yazısı falan gelmiyor açılışta ama Windows açılıyor. Bu konuyu çözmem lazım çünkü eski işlemcimi yere...
  6. F

Windows 10 21h2 Hayır hiç bir şey farketmedi (Not: Ne kadar lazım olur bilmiyorum ama Ekran Kartı Asus RogStrix RX570)
  7. F

Evet eski işlemciyle güncelleyip taktım
  8. F

Yeni bir Ryzen 7 3700x aldım işlemciyi taktığımda yeni işlemci algılandı yazıyor ftpm i sıfırlıyor ve devam ettiğinde görüntü gelmiyor.Windows açılıyor ve Windows sesleri falan geliyor.
  9. F

Chrome da tüm resimler kırmızı gözüküyor nasıl çözerim ??

aynı sorundan muzdaribim çözüm nedir acaba
  10. F

Yardım Secure boot açma sonrası pc açılmama sorunu

Anakart üzerinde b_bios adında bir çip varsa m_bios üzerindeki bacaklardan b_biosa geçebilirsin
  11. F

Secure Boot Sonrası Ekran Gelmeme

Sorunu çözdüm. İkinci BIOS'a geçtim ve sorun düzeldi. Gigabyte anakartları için m_bios yazan çipin 1. ve 8. ayaklarına çengelli iğne ya da cımbız yardımıyla kısa devre yaptırdım ve b_biosa geçtim.
  12. F

Dostum sorunu çözdüm. İkinci BIOS'a geçtim ve sorun düzeldi. Gigabyte anakartları için m_bios yazan çipin 1. ve 8. ayaklarına çengelli iğne ya da cımbız yardımıyla kısa devre yaptırdım ve b_biosa geçtim.
  13. F

Çoğu kişide bu sorun var sanırım bende de aynı sorun var.
  14. F

tabii ki taktım ve Biosa bios reset pinlerinden de reset attım
  15. F

Anakartım Gıgabyte Z390 Gaming X Secure Boot özelliğini açtıktan sonra ekran gitti ve hiçbir şekilde ekran gelmiyor biosa giremiyorum. Bilgisayar açılıyor reset atıyor kendine ve öyle kalıyor. Bios pilini çıkardım ama hala sorun devam etmekte. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
Top Bottom