Arama sonuçları: *

1. K

Bu satıcı güvenilir mi ürün gelirmi?

o kadar kötü hocam hepimizin acı bir tecrübesi
  2. K

neden bu kadar yanlızım

sadece sen değilsin hocam herkes aynı durumda, artık kimsenin eski arkadas ortamı eski gezme hevesi yok. ülkecek boyleyiz umıdımızı kaybetmıs bosa yasıyor gibi. artık iphone 2234 olsa cebımızde mutlulugumuzu almıslar elımızden
  3. K

Önerebileceğiniz Kaliteli İPTV

kanka hepsini denedim ordanda test yayını aldım maçlarda vermiyorlar bile adamların başını yakmayın. önüne gelen iptv satıyor satari iptv maçta bile yayın veriyor.
  4. K

Kulakiçi kulaklık önerisi

hocam kullanmadım bilmiyorum ama gorunuse gore guzel bır ındırıme gırmıs tercıh edebılırsın ama kullanan bırı varsa yorum yaparsa daha ıyı olur
  5. K

Kulakiçi kulaklık önerisi

msi gh10 kulaklıgı var 1000-1200 tl üzeri verilmez ama o fiyat ve altına bulabilirsen alabilirsin gayet başarılıdır. 2 bin kulaklıklara taş çıkarır
  6. K

CFMoto 250 SR başlangıç ?

aynen oyle yıne yollar ns200-rs200 e cıkıyor bu segmentte en temız alınabılır makına bunlar kalıyor gerıye en azından satması kolay parcası kolay
  7. K

2. eli yoksa bılemem ama soyle bır durum var cf de alsan 250 lık dıye alıorsun 200 luk makına performansı var top speed 145-146 yı gecmıyor
  8. K

vall yuki den bende korkuyrum ama o paraya japonun ölüsünü alırsın canını almıslardır makınanın dusuk km gp alıp tertemız kullanıp satman daha mantıklı gelyor bana cf yı ben yıne tercıh edıcek olsam sıfır alıp 5-6 bın km max kullanıp satmak olrdu
  9. K

üstad o paraya yuki gp2 bak derim mekanik olarak bılmıyorum kullanmadım ama goruntu olarak cok ıyı
  10. K

rs200 alıcaktım kararsız kaldım cf aldım 4 bine kadar zar zor kullandım boy 1.89 altımda cocuk motoru gıbı kaldı zaten ama yapacak bısey yok butce meselesıdyı
  11. K

Aldigimdan beri 1 kere yikamamistkm motoru hesap et ne kadar temiz baktim ilk gunku gibi temiz teslim 2. Sahibine ama makina yaramaz bi yerlerde mutlaka dokulurum vibe'i veriyordu
  12. K

Aldim 4 binde sattim usta bulasma tertemiz baktigim halde egzozdan ses gelmeye basladi 2 bin km motordan 4 binde ses cogaldi civatalardan bile heryerden ses geliyordu en son bununla basedemem dedim ve sattim
  13. K

Uygun fiyatlı iptv önerisi

Bende aciliyor google ye direk yaz cikar satari iptv diye
  14. K

www.satariiptv.com
  15. K

Önerebileceğiniz Kaliteli İPTV

kesinle satari iptv , 5g yi bilmiyorum test etmedim ama satari iptv kullanıyorum gayet akıcı
  16. K

satari iptv arkadaşlar girin ücretsiz test yayını veriyorlar deneyin. maç yayınlarında bile test yayını veriyorlar diye biliyorum. normalde vermezler test edin ona göre alın.
  17. K

5g iptv almak istiyorum nereden ulaşabilirim

hocam iptvbox iyi mi? :D adamlar afedersin s*klemiyor. bu adamlardan ben memnunum. reklam yapıyorum cunku bu adamlar gbi adamlar kazansın. vur kaççı tayfa diyenler ben 4 yıldır kullanıyorum istersen özelden mesaj at numaramı paylaşıyım ispatlıyım. bu mesajım burda kalsın. vurkaççı diyenler seneye...
  18. K

70k ya bunu almayı düşünüyorum ne diyorsunuz

işte onun için dedim çıkabilir çünkü daha performanslı bir kart
  19. K

stres altında 86 dereceleri geçmedi. bu bence çok iyi bir değer laptop klavyesinde bu sıcaklıklarda hiç hissetmedim. Bu arada bakım zamanıda geldi geçti bayadır servisine götüremedim. bilginiz olsun
  20. K

istanbulda yasıyorum 4050 uzerınden konusursam gayet basarılı ama 4080 de 1 tık zorlanabılır verılerle konusmam gerekırse yarın stres testıne sokabılırım senın ıcın
Top Bottom