Arama sonuçları: *

1. Biggiee

İos’tan Androide whatsapp mesajlarını aktarma

Merhabalar yeni bir android telefona geçtim. Eski ios cihazımdan çoğu veriyi aktardım ancak whatsapp sohbetlerini aktaramıyorum ve bu benim için çok önemli. Youtube dan bir kaç video izledim ancak olmuyor. Smatt switch uygulamasınıda denedim ondada olmuyor. Yardımcı olabilecek var mı ?
  2. Biggiee

Çözüldü✓ Hayalimdeki Sistemi Toplama

işlemcinin ne olduğuna göre değişir ama tahminimce 60 k civarı tutar hocam
  3. Biggiee

Çözüldü✓ Açıklamada belirttiğim sisteme CPU fanı önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/zalman-cnps10x-optima-ii-1x120mm-rgb-fanli-siyah-islemci-sogutucu.html şu tür bi fanın rahat iş görüceğini düşünüyorum. Fazla bile gelebilir
  4. Biggiee

ramim işlemcim için yeterli mi

Artık 8 gb ramin çoğu bilgisayara yetersiz olduğunu düşünüyorum. tabii ki oynadığın oyuna görede değişir ama bence 16 daha iyi 1681066385 birde alıcaksan bütçen varsa eğer direkt 16 alman daha iyi çünkü satmak istesen bile artık insanlar 8 gb rami çok tercih etmiyor
  5. Biggiee

Çözüldü✓ Fps arttırmak için hangi işlemci daha mantıklı ?

Rtx 3060 ekran karıtının yanına ryzen 5 5600 koydum şu an 300 fps altına düşmüyorum 500 e kadar çıkıyor. Teşekkürler
  6. Biggiee

mesela r5 5600 ile r7 5800 arasında inanılmaz bir fark varmıdır
  7. Biggiee

Genelde valorant oynuyorum. İşlemci olarak Ryzen 5 3600 var ekran kartı olrak 1650 vardı ama rtx3060 la değiştirdim. Anakart b450mh ram 16 gb. Ekran kartını değişitirdikten sonra fps de hiç bir değişiklik olmadı. İşlemciyide değiştirmem gerek sanırım. Ortalama 400-500 fpslere çıkmam için hang...
Top Bottom