Arama sonuçları: *

1. K

Yeni DA Sistemde Sorun Yaşıyorum

Sinirliyim çünkü sorunun çözümü yok. Kısaca anlatıyım oyun oynuyorum farketmez fifa 23/valorant vs 10 15 dakika sonra ekran gidiyor siyaha düşüyor pc çalışmaya devam ediyor arkada sesler geliyor ama hiç bir şekilde görüntü gelmiyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. İlk pcyi aldığımdada bu sorun...
  2. K

Yeni DA Sistemde Sorun Yaşıyorum

Abdullah kardeşim senin önerilerinde aldığım bilgisayardan çekmediğim kalmadı sana çok teşekkür ediyorum bazı şeyleri sağlam şekilde test etseydin keşke. Aldığım pcdeki sorunu anlatıyorum kısaca oyun oynuyorum pat ekran gidiyor siyah ekran kalıyor pc acık resetlemek zorunda kalıyorum. Birde...
  3. K

AMD Ekran Kartı Oyun Çöküyor

Nerden bakabilirim ?
  4. K

Evet var ama çok video izledim çoğu rx580 kullananda bu sorun var hepsi farklı yöntemler denemiş bazısı çözmüş bazısı çözememiş garantiye göndersem bunlar tutar sorun yok diye geri yollarlar kesin.
  5. K

Evet the witcher 3'dede aynısı oluyor 1623798641 Kral o tarz videolarda izledim çözülmüyor
  6. K

Tamemen silip tekrar kurulumda yaptım onunda videosunu izledim nuh diyor Peygamber demiyor.
  7. K

Selamın aleyküm herkese kolay gelsin sorunumdan bahsediyorum amd ekran kartı kullanan çoğu arkadaşın aldığı hata Wattman Hatası bu hatayı almaya başladım pes 2021 oynarken ekran simsiyah oluyor arka planda pc çalışmaya devam ediyor bilgisayarı komple kapatıp açınca ekran kendine geliyor çok...
  8. K

Çözüldü✓ Oyun oynarken PC kapanıyor

Not:Format attıktan sorna tün driverları kurdum düzelmedi. Kapanmaya devam etti. Bir arkadaşımın önersiyli amd radeon sofwareyi sil baştan kur ama son sürümüne güncelleme dedi. Dediğini yaptım kapanma sorunu düzeldi bilginize.
  9. K

Yardımcı olabilicek birileri yokmu format attım gene aynı durum
  10. K

Mavi ekran almadım hiç. Önce Görüntü gidiyor ekranda HDM dispalay portları araasında görüntü arıyor görüntü gelmeyince kendini resliyor saçma garip bir şey. 1610222159 Oyun oynamadanda kapanmaya başladı.
  11. K

Test sonucu
  12. K

İlk dün gece The Witcher'da oldu ben o oyundan kaynaklı olduğunu düşündüm lakin bu postu açmadan önce pc'yi aldığım günden beri günde 18 saat oynadığım oyunda olmaya başladı. 1610220680 Evet
  13. K

Yazmayı unutmuşum arkadaşlar The Witcher ile ilgili olduğunu düşünüyodum lakin değil yaklaşık 8 aydır günde 18 saat oynadığın oyundada kapandı o yüzden açtım postu.
  14. K

İyi günler dostlar bir soru ile ilgili bu konuyu açmak zorunda kaldım sizden bilgi almam lazım abdullah kardeşimde görürse çok sevinirim. Bilgisayarımı yaklaşık 7 veya 8 ay önce aldım o günden beri hiç kapanma sorunu yaşamadım lakin 08.01.2021'den beri (dün) the withcer oynarken bir anda...
Top Bottom