Arama sonuçları: *

1. B

KARARSIZ KALDIM HANGİ TERMAL MACUN ALMALIYIM?

Arctic MX-4 : https://www.amazon.com.tr/Arctic-ACTCP00002B-MX-4-S%C3%BCr%C3%BCm%C3%BC-Termal-Macun/dp/B07L9BDY3T/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=8BZDRL4XRD5D&keywords=Arctic%2BMX-4&qid=1676738546&sprefix=arctic%2Bmx-4%2Caps%2C270&sr=8-1&th=1 Noctua NT-H1...
  2. B

Zalman Zm-Stc8 mi yoksa Noctua NT-H1 mi ?

Bilgisayarım oyun oynarken kapanıyor bu yüzden psu ve termal macunu yenileyecegim ama hangi termal macun daha iyi ? Birde bunlar çakma mı çünkü diğer sitelere göre daha ucuz. Yardımcı olursanız sevinirim. Zalman Zm-Stc8 ...
  3. B

League of Legends Clash küresi gelmedi

LoL'de clash'ta 1.ci olduğum halde clash küresi gelmedi ticket attım ama geri dönüş yok bi çözümünü bilen var mı?
  4. B

Kulaklığı mı, Mouse'u mu Değiştirmeliyim?

Merhaba ben BİM'e gelecek olan Steelseries artcis 1 kulaklığı mı almalıyım yoksa steelseries rival 3 mouse'u mu almalıyım kararsız kaldım.genel olarak FPS oyunları oynuyorum CS:GO vs. (şuan ki kullandığım kulaklık Rampage Pulsar, mouseda Rampage smx r82)
  5. B

Hangisini tavsiye edersiniz

Merhaba ben BİM'e gelecek olan Steelseries artcis 1 kulaklığı mı almalıyım yoksa steelseries rival 3 mouse'u mu almalıyım kararsız kaldım.genel olarak FPS oyunları oynuyorum CS:GO vs. (şuan ki kullandığım kulaklık Rampage Pulsar, mouseda Rampage smx r82)
Top Bottom