Arama sonuçları: *

1. Y

ASUS PRİME A320M-E MODELİ RAM ÖNERİSİ?

sağolasın önerin için
  2. Y

https://www.vatanbilgisayar.com/crucial-8gb-ballistix-sport-lt-gray-ddr4-2666mhz-cl16-1-2v-pc-ram.html Bu ram var şuan sistemimde,sizin attğınız yeni modeli sanırım kod farkı olabilir tam emin olmak istiyorum daha yeni alıp iade ettim dediğim Rami
  3. Y

Sistemimin üstünde 8gb crucial balistix ddr4 2666mhz ram var; ek ram almak istiyorum kullandığım ram stoklarda gözükmüyor. Gskill ripwajs 8GB 3200mhz ram alıp denedim ekrandan görünyü alamadım iade ettim onu, başka bir ram almak istiyorum ne alabilirim abi? @Abdullah Hacıgül
  4. Y

ASUS PRİME A320M-E RAM UYUMLULUĞU

Benim kullandığım Ram üretilmiyor şuan bulamıyorum.Eğer olsaydı bu kadar uğraşa hiç gerek kalmıcaktı Bu da beni farklı marka almaya yönlendiriyor
  5. Y

Abdullah abi bu videosunda yapmış CL değeri bile değişik olabiliyor sanırım
  6. Y

8GBlık crucial ballistix 2666mhz ram kullanıyorum.Yeni bir tane daha 8gb ram almak istiyorum ve ASUSun sitesinden anakarta uyumlu ramler listesine baktım ve çoğu eski üretilmeyen ramler ve şuan kullandığım ramde o listede yok. Bunun için deneme yanılma mı yapayım yeni ram için; Deneyip kullanan...
  7. Y

Anakartım'ın alacağım ssd ile nasıl uyumlu olduğunu anlarım

WDnin 500gblık modelini aldım vatandan indirime denk getirdim 100 liralık bi indirimle aldım kurdum şuan kullanıyorum görüşlerin için teşekkürler inşallah bi sıkıntı çıkarmaz
  8. Y

oyun oynuyorum evet m2 okuma olarak gösterilen değerler daha fazla fark. Olmuyo mu ? benim anakartım karşılıyor mu peki M2 ssdyi?
  9. Y

M2 mi almalıyım yoksa 2.5 inç ssd mi hangisi tercih edeyim fiyat en fazla 350 lira olur max çıkabileceğim
  10. Y

Önerin için teşekkürler ama almayı düşündüğüm ssd ile arasında 100 liralık bi fark var haklısın samsung daha iyidir ama daha az paraya aynı özellikler neredeyse ki toshibada o kadar kötü bi marka olarak görmüyorum genede o kadar haküm değilim konuya düşüncen için sağolasın
  11. Y

Anakarta uymama gibi bi sorun olmaz değil mi
  12. Y

Asus'un A320M-E anakartı var bende ssd almayı düşünüyorum sata 3.0 alıcam değil mi? Toshiba 240 gb almak istiyorum birde yeterli olur mu (1 Tb wd harddisk var)
Top Bottom