Arama sonuçları: *

1. K

Çoğu programda baslatmayı durdurdu hatası

Beyler tatildeyim yanımda eski laptop var win 7 yüklü LoL kurulumunu açarken riot client durdu diyor CS 1.6 açarken de yine aynısını diyor ne yapmalıyım ?
  2. K

Pc başka uygulamaya geçtiğimde donuyor

Arka planda yüksek ihtimalle şenlik var
  3. K

VATANDAN PC ALDIM SORULARIM VAR

Hocam bedava varken para ile yapmak enayilik zaten free olan bir şey
  4. K

50 cc motor tavsiyesi

https://www.pttavm.com/kuba-tk03-motorsiklet-kirmizi-p-531958170?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.26.3 1720471314 Bence kuba 1720471394 Kanka e bisiklet daha mantıklı şuan bimde 20k falan bı aralar kullanmıştım 50 CC motora o kadar para vereceğine
  5. K

VATANDAN PC ALDIM SORULARIM VAR

Kazığı da kazığı
  6. K

Valorantıma Ne Oldu??

Ağa be
  7. K

🟢 Şaka Gibi Olay 3 $ Dolara FPS Satın Alıyoruz 🟢

Vanguarddan hwid ban yiyince gelen pişmanlık hissi adamlar garanti veriyor ki ban yemeyeceğimie dair
  8. K

Yardım AliExpres %60 klavye güvenilir mi siyah olan vergiyle 428TL alınır mı Kalitelimi

Trendyol dan blich versiyonunu almıştım 20 modu vardı siyah blue swhich ilk 2 gün garip gelsede hızlıca alışıyorsun
  9. K

Valorantıma Ne Oldu??

Unlost FPS attırma sonrası eşgal
  10. K

❌İndirim Bitti! 2 Li Kablosuz Gamepad 170 e stok yenilendi devam 🔥😄

Yani bendede buna benzer bı ürün var kontrolcüye en ufak bı dokunuşta baya dönüyor kendi kendine dönüyo falan eyer bunda yoksa alınır
  11. K

GTX 950 Alınır mı?

İkinci elde bulabilirsin veya eyer PC de ekran kartı varsa onu sarı sitede sat bütcene o parayı ekleyip o ekran kartlarından al
  12. K

Windows 7 de hayla Steam açılıyormu

Bıraktığını biliyorum ama bazı forumlarda hayla kullananlar varmış 1720258591 Bıraktığını biliyorum ama bazı forumlarda hayla kullananlar varmı Otomatik düzeltme kusuruma bakma
  13. K

Windows 7 de hayla Steam açılıyormu

Arkadaşlar tatildeyim malum aile tatile gidince zorla senide götürüyorlar ve tank gibi bir masaüstü bilgisayarım olduğundan maalesef yanıma alamadım yanıma sadece eski laptopumu alabildim ondada çok iyi değil win 10 da kastığından mecbur win 7 kurdum eyer steamı indirirsem açılırmı ?
  14. K

Ucuza PlayStation 4 nereden alınır

9k ya iki kollu slim buldum 500gb 1718980648 https://ty.gl/qp2tgrjvow
  15. K

Ucuza PlayStation 4 nereden alınır

Arkadaşlar en ucuz nereden alırım? 2 kollu 500GB veya eğer varsa 1 TB'lık PlayStation 4 arıyorum ancak 2.el alamam çünkü babam alacağından babam 2.el ürün hayatta almıyor ondan sıfır atarsanız sevinirim eyer kendim gidip alabileceğim bı yersede gidebilirim kayseride
  16. K

mhz değiştirince bilgisayar açılmıyor

Anakart veya ramlarda sorun vardır çok az bı değisiklilik yaparak deneyin
  17. K

HDD sifrsini unuttum ne yapabilirim?

Master code ne ? 1716733894 Ve ankartım Casper a15
  18. K

Eski şifremi hatırlamıyorum o yüzden kaldıramıyorum
  19. K

Arkadaşlar yanlısıkla şifre koydum HDD ye şifreyi giriyorum ancak yanlış diyor PC açılırken soruluyor ve windowsa giriş yapamıyoe ne yaoacağım yardım edin PC benimde değil tanıdığım rencide olmak istemiyorum
  20. K

Format atarken reboot and select proper boot device hatası

Knk onu denicem de ben win 1q i.indirdim ISO olarak WinRAR olarak indi direkt içindekileri USB ye attım onu yazdırmam gerekiyormuydu ? Direkt aynıydı ama.
Top Bottom