Arama sonuçları: *

1. NNova.

🔴Abdullah Hacigül 1 Senelik Comnet Deneyimi🔴

eğer ki fiber alt yapı ile bağlantınız olacaksa comnet'e geçiş yapabilirsiniz , onun dışında vdsl , adsl alacaksanız bulaşmayın comnet rezillikleri diye google araştırırsanız neler yaşandı görürsünüz , kesinlikle tavsiye etmiyorum müşteri hizmetleri CABASI
  2. NNova.

Yardım Acer NİTRO16 MSİ Afterterburner takılıyor ,donuyor

ÇÖZDÜM HOCAM ÇOK ŞÜKÜR ACER'ın destek sürücülerinin içerisinden görslede ki driverı indirince sorunum çözüldü
  3. NNova.

valla abi benimle birlikte alanlar da sorun yokken bende sorun olması canımı sıkıyor
  4. NNova.

Nitro16 da driverler güncel olduğu halde afterburner neden böyle yapıyor olabilir arkadaşlar nvidia experince sildim yükledim , ekran kartını güncelledim bir türlü düzelmiyor
  5. NNova.

Yardım Nitro16 Boot Menüsünde Storage Media gözükmüyor

Nitro16 Boot Menüsünde Storage Media gözükmüyor
  6. NNova.

Laptop için soğutucu önerisi

rez++++
  7. NNova.

🔥İndirim Acer Nitro 16 AMD Ryzen 7 7840HS 16GB 512GB SSD RTX4060 Laptop 37,049TL

dün teslim aldım ölü piksel felan çıkmadı 2 adet ışık sızması vardı üst taraftaki rahatsız etmiyordu da sol taraf bir hayli ediyordu ,değişim talep ettim
  8. NNova.

🔥İndirim Orman Meyveli Freşa 24'lü 135TL🔥AmazonTR

bu tür şekerli içeçek içmediğim için gerçekten önerebilecek bir şey gelmiyor aklıma
  9. NNova.

Dolandırılmadan nasıl ürün satarım

Ortak bir nokta da buluşun hocam
  10. NNova.

🔥İndirim Orman Meyveli Freşa 24'lü 135TL🔥AmazonTR

abi içmeyin şöyle şeyleri ,karışmak gibi olmasın ama gerçekten zararlı , sadesine alışmaya çalışın
  11. NNova.

Yardım rj11 kablonun hangi renkleri telefon prizine bağlanmalıdır

hocam sen direk cat6 kabloyu , deliğe vidalayıp denedin mi ? 1721251794 sonrada rj11 kabloyu takarsın sokete
  12. NNova.

Yardım rj11 kablonun hangi renkleri telefon prizine bağlanmalıdır

genelde mavi beyaz olur , bunu öğrenmen için ana bağlantının olduğu yere bakman lazım yada , tek tek deneme yapacaksın hocam ince telefon kablosu varsa onuda kes dene 1721251029 EDİT DÜZELTME: RJ11 telefon kablosunun renkleri farketmiyor
  13. NNova.

Sahibinden Param Güvende

yüz yüze olmadığım sürece asla iş yapmam , babama bile güvenmem
  14. NNova.

Yardım Acer Nitro16 Alıyorum Galiba

Garanti bankasının bu gece elektronik kampanyası geliyor 10k harcamaya 500bonus onunla da birleştirip sanırım bu gece alacağım
  15. NNova.

Öneri İnternet taahhütüm 1 ay sonra bitiyor comnet'e geçmeyi düşünüyorum nasıldır?

DESTEK SİSTEMİ YOK ŞİKAYETVARA KONU AÇARSANIZ ABONELİĞİNİZİ İPTAL EDİYORLAR SON OLARAK BU KONUYU İNCELEYİN DERİN TEKRAR DÜŞÜNÜN COMNET TIKLA 1721126886 AYRICA BU KONUYUDA İNCELE TIKLA 2
  16. NNova.

TEMU Gümrük İşlemleri - Gümrükten çekme

şuan bu şekilde görünüyor hocam , önceden GÜMRÜK SÜRECİ SEÇENEĞİ birşeyi vardı o yok
  17. NNova.

Yardım 35-40K ya kadar laptop önerisi ....Hemen alınacak

tam buna bakıyordum hocam
  18. NNova.

TEMU Gümrük İşlemleri - Gümrükten çekme

aşamalar görünüyordu şuan gözükmüyor
  19. NNova.

Yardım 35-40K ya kadar laptop önerisi ....Hemen alınacak

Arkadaşlar sizlerden ricam bilgisi olan kullanan veya araştıran olduysa lütfen öneri de bulunsun bütçem 40bin
  20. NNova.

TEMU KONUSU | Soru-Cevap, Alınabilecek Ürünler - Sürekli Güncel 🔥

hocam 1500-1700tl lik alışveriş için 400tl vergi verdim fakat siparişim 10gündür gümrükte hala bekliyor
Top Bottom