Arama sonuçları: *

1. S

Call Of Duty 4 Modern Warfare serverdan virüs bulaşır mı?

Arkadaşlar Call Of Duty 4 aldım,online oynamak için son derece güvenli olan CoD4x Clientini indirdim (yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın) ben buradan aynı CS 1.6 gibi serverlera giriyorum ama her hangi bir asset dosya v.b inmiyor.Soruma tam olarak gelecek olursak sadece o serverda oynasak...
  2. S

Benim Ekran Kartının FPS Neden Daha Düşük?

Kusura bakma bildirim açık değil yeni gördüm BIOS konusunda ise hayır sadece Anakart değil ekran kartlarıda bir biosa sahip basarisiz oc sonrası bazı sorunlar olabiliyor biosta ve bios yükleme işlemini kendin yapmanı tavsiye etmem zira biraz zor ve karışık bi işlem ekran kartın bir daha...
  3. S

Windows 10 22H2 sorunları

Dengesiz performans Dengesiz açılış süreleri Dengesiz oyun performansı gereksiz ram ve işlemciye abanması Windows Gezginin arada bi 3GB RAM kullanması (virüs diye düşünmüştüm ama korsan oynamıyorum ve Kaspersky Premium yüklü) Zamanla yavaşlaması
  4. S

Ben GT1030'a OverClock yaptığımda öyle bir sorun yaşamıştım ayarları sıfırlamak falanda işe yaramamıştı tekrar ekran kartına BIOS yükleyerek çözmüştüm onun dışında evet W11 gerçekten rezalet bir işletim sistemi aynı şekilde W10 22H2 güncellemeside berbat tekrar 21H1 kurmuştum ben
  5. S

Merhaba ayarları düşürmek bir çözüm değildir aksine sorunu görmezden gelmek gibi bir şey olur bu. Karta daha önce Overclock yapıldı mı? Başarısız bir Overclock olayı yaşandı mı? Oyunlar korsan mı yoksa orjinal mi? Windows sürümün nedir? HDD Bad Sector taraması yaptın mı? Kilit sorular bunlar...
Top Bottom