Arama sonuçları: *

1. W

Boyum ne kadar uzayabilir

benim boyumu uzatan ana etken mast
  2. W

Boyum ne kadar uzayabilir

13 yaşındayım boyum 172 ben genellikle çok uyurum ve baya bir süt içerim bide düzenli mast yap testesteronu yeniliyor
  3. W

Hangisi daha cok fps verir

bütçe ne kadar ona göre hem laptop alıp hem sistem toplayabilirsiniz
  4. W

hangi marka rtx 4060 almalıyım?

beklediğin fps değerlerini kesinlikle vermiyor gta 5 oynarken ortalama 120 fps alırken çimenli bölgelerde 90 a kadar düşüyor vram sorunu var 6700 xt al kafana bak 12 gb vram
  5. W

hangi marka rtx 4060 almalıyım?

rtx 4060 kullanıcısı olarak almamanı öneriyorum onun yerine 6700 xt çok daha iyi bir tercih olabilir
  6. W

2.EL rx 6900xt alınır mı?

bence 2. el 6900 xt alıcağına sıfır 6700 xt al
  7. W

cs2 de kötü takım geliyor

oyuna yeni başladım
  8. W

cs2 de kötü takım geliyor

cs2 ye mutlu bir şekilde giriyorum ilk el girdiğimde karşı takımada bizede ortalama oyuncular geliyor ve kendimede güvenen bir entry oyuncusu olduğum için kolayca maçı kazanıyoruz ve baya zevk alıyorum ancak 2. maçtan sonrası vasata çıkıyor karşıya barcelona geliyor bizim takım bursaspor adamlar...
  9. W

Bilgisayarımı kaça satarım?

7 8 binden gider gibime geliyor
  10. W

demon slayer hakkında bilgisi olan bakabilirmi

aklıma bir şey takıldı gyutaroya kadar 100 yıl boyunca üst ayların ölmediğini gyutaro öldükten sonra kagayadan öğrenmiştik bu 100 yıl önce ölen üst ay kim?
  11. W

bir parçanın fiyatlarının karşılaştırıldığı en ucuz nerede gösteren site varmı?

akakçe ve cimriden bakabilirsinde ilk sıradaki ucuz ürünler genelde bilinmedik sitelerdeki dolandırıcı ürünler oluyor o yüzden dikkat et
  12. W

2 noodle az 3 noodle çok geliyor

arasına döner koy çok iyi oluyor
  13. W

Öneri 15k Android Telefon önerisi

o zaman tablet al telefon boş iş küçücük ekran oyunlarda 30 ms ile oynuyorsun göz sağlığın içinde iyi değil
  14. W

Öneri 15k Android Telefon önerisi

oyun için telefonmu alınır ya tablet al yada bilgisayar topla
  15. W

15k ya güncel telefon önerisi

10 bine sistem topla oyun oyna 5 bine telefon al
  16. W

ben acı sevdiğim için soyasını atmıyorum
  17. W

13 yaşında olmanın verdiği özgürlük ve ailemin durumunun iyi olması ister istemez böyle saçma sapan dertlerim olmasına yol açıyor en büyük derdim yeni aldığım sisteme akvaryum kasa alamamak
  18. W

indomie gurme serisi yiyorum zaten hep acı baharatlı olanını 2 si doyurmuyor yinede 1723644609 hocam ben henüz 13 yaşındayım ve kilo alamama gibi bir sorunum var bunun için spor falanda yapıyorum yani yediğim noodle'ı hemen yakıyorum o konuda bir sorunum yok 1723644631 hocam 3 noodle mide...
  19. W

evet saçma bir soru gibi gelebilir ancak bu durumda ne yapmalıyım 3 tane alınca 2.5 tane yapiyim diyorum kalan yarım öyle bakıyor onuda atıyorum dayanamayıp 2 tane yapıncada çok az geliyor hemen bitiyor bir noodle bağımlısı olarak ne yapmalıyım
  20. W

Yardım thermaltake s200 tg kasanın üst fanı çalışıyor ama ışığı yanmıyor

vatandan 22 gün önce bir hazır sistem aldım ve 4 gün önce geldi ancak 4 gündür s200 tg kasanın fanı çalışmasına rağmen üst fanın ışığı çalışmıyor
Top Bottom