Arama sonuçları: *

1. B

Ram Frekansımı yükselttim Gpu Ve Cpu Sıcaklık değerleri ve kullanımları değişti

Çok Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için saol varol
  2. B

Peki Kullanım değerleri normalmi ? Gpu Ve Cpu nun kullanımlarının yarı yarıya olması
  3. B

Biraz daha yüksek almaya başladım ramlerin hızını yükselttikten sonra 1590950218 Ne yapmam gerekli o zaman 2133 e mi düşürücem tekrar 1590950470 ?
  4. B

Bu Arada geçen sene aldım bu sistemi V4 donanım arşivinin topladığı kasa sadece işlemcim ryzen 5 2600 ve daha sonradan ben bir 8 gb ram daha ekledim
  5. B

Hayır sadece ram frekansımı bıos üzerinden 2933 e yani profile 2 ye aldım voltaj vs hiç dokunmadım otomatik kendi bir işlem yapdıysada tam olarak bilmiyorum ve bir de önceden işlemci %12 %15 Civrında kullanılırken Gpu da %99 Civarında olurken şimdi İşlemcim %50 60 civarı Gpu da %50 60 civarında...
  6. B

Gpu Sıcaklığı düştü işlemci sıcaklığım arttı
  7. B

Ram Frekansımı yükselttim Gpu Ve Cpu Sıcaklık değerleri ve kullanımları değişti Bunun nedeni nedir bana bi yardımcı olacak varsa çok sevinirim
Top Bottom