Arama sonuçları: *

1. O

Son olaylardan sonra İ5 12400f işlemci alınır mı?

şuanlık stok fanla kullanıyorum termal macununu yeni değiştirdim ve god of war da 85 derecelerde oynuyorum. Değiştirmeden önce uzun süre oynarsam 90 dereceyi bile görüyordum. Ortalama 80 derecelerde çalışıyor yani
  2. O

Msi Pro h610m-e anakarta hava soğutma takmak için vida yeri boş.

Thermalright Phantom Spirit adlı kule tipi soğutucuya sahibim ve takması için bilgisayarcıya götürdüğümde bana vida sıkılacak yerin boş olduğunu ve anakartı komple sökmesi gerektiğini söyledi ben de kendisine pek güvenmediğim için taktırmadan geldim. Başlıkta yazan anakarta sahibim ve gerçekten...
  3. O

Son olaylardan sonra İ5 12400f işlemci alınır mı?

işlemciden işlemciye değişebilir bende i5 13400f var 8 aydır kullanıyorum daha bi sıkıntı olmadı ama dediğim gibi işlemciden işlemciye değişir
  4. O

İntel PRO H610M-E DDR4'e Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB sığar mı?

Anladım teşekkür ederim sipariş edeceğim umarım sorun yaşamam.
  5. O

İntel PRO H610M-E DDR4'e Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB sığar mı?

yukarıda yazan anakarta sahibim ve alacağım hava soğutma büyük olduğundan ram slotlarını engeller mi sizce? Kasa: Bitfenix Nova Mesh SE TG 4ARGB
  6. O

i5-13400f işlemciyi soğutmak için kule tipi soğutucu önerir misiniz?

Teşekkür ederim ama arkadaşların önerdiklerinden birini alacağım :)
  7. O

Cevaplar için teşekkür ederim sadece aklımda bir soru kaldı benim stok fanım bile ramlarimle dip dibe yani bu hava soğutucular sığar mı?
  8. O

İşlemcim havaların ısınmasıyla birlikte 90 derecelere kadar çıkmaya başladı ve soğutucu almak şart oldu. bütçe. 2.000 tl eğer çok iyi soğutur dediğiniz bir işlemci varsa bütçeyi biraz daha arttırabilirim. Kasa: Bitfenix Nova Mesh SE TG 4ARGB Anakart: İntel PRO H610M-E DDR4 Önerdiğiniz soğutucu...
Top Bottom