Arama sonuçları: *

1. J

ANKET 📋 Gelmiş Geçmiş En Kötü Windows İşletim Sistemi Hangisi ?

Xp,Vista,Win7,Win8.1 ve Win10 kullandım sanırım en fazla sorun yaşadığım Xp'dir. :) Çok fazla takılma ve mavi ekran veriyordu. Tabi o dönem yaşım küçüktü belki bilinçsizlikten de olabilir.
  2. J

RDR2 sürekli drop yiyorum

Hocam muhtemelen ramdan kaynaklı sorununuz.
  3. J

Çözünürlük arttıkca darboğaz azalır, darboğaz yok gibi gpu %100 kullanıyor. Ama tabi anlık çelik bi fotoğraftan buna emin olamayız. İşlemci kullanımı % 85 90 olduğu anlar oluyor mu veya oluyorsa tam o anda drop yiyor mu?
  4. J

Yeni aldığım PC açılmıyor

Hocam bence uğraşmayın kendiniz anakartı söküp normal bir şekilde monteleyin git gel en az 5 6 gün alır.
  5. J

Dar boğaz sorunu acil

Mantıklı olan o gibi, uygundan A320 veya B450 gibi bi anakart alıp yine bütçeye göre ryzen 5 5500 veya 5600 alınabilir hocam.
  6. J

Dar boğaz sorunu acil

Hocam anakarta takabileceğiniz max işlemci 9.nesil i7 ama vereceğiniz fiyata değer mi açıkcası bilemiyorum.
  7. J

Dar boğaz sorunu acil

Anakart modeli nedir?
  8. J

Hocam işlemci ve ekran kartı kullanımına baktın mı oyun sırasında? Pek ihtimal vermiyorum ama çözünürlükten ötürü belki darboğaz ihtimali olabilir, birde ram bi tık az gibi bütçeniz varsa 16 gb yapmaya çalışın.
  9. J

RX 570'li sistem toplamak istiyorum

Hocam 1.500₺ ile 2.000₺ arası Rx570 8gb veya Rx580 8gb ekran kartı alınabilir, fakat bu ekran kartlarının %90ı mining çıkmasıdır bilginiz olsun. Alacağınızı ürünü ve satıcıyı iyi seçmeye bakın.
  10. J

RDR 2 DE NO SİGNAL HATASI

peki ekran kartı monitöre dönüştürücü ile mi bağlı yoksa direk mi bağlı?
  11. J

Çevirici varsa bir ihtimal ondan olabilir. Sadece Rdr de mi yapıyor bu sorunu?
  12. J

Ekran kartı ve işlemcinin ısılarını kontrol etmende fayda var hocam.
  13. J

Oyun açılıyor belli bir süre sonra mı oluyor bu sorun yoksa direk açılır açılmaz mı oluyor?
  14. J

Maximum 1000 TL mekanik klavye önerisi

15 günde gelmişti sesi normal sessizde değil çok seslide değil. Bu arada ben red swic almıştım
  15. J

Monster ARC A770 Satışa Çıktı !🔥

İntel, Directx sorunlarını çözdü mü ki bu fiyatları çekiyorlar?
  16. J

Maximum 1000 TL mekanik klavye önerisi

1 Ay önce Şunu almıştım şuanlık iyi gibi alınabilir fakat yurt dışından geldiği için vergiye dikkat etmek lazım.
  17. J

Xigmatek X Power 600 Watt Psu, Rx6700xt için yeterli mi?

Teşekkürler dostlar.
  18. J

Xigmatek X Power 600 Watt Psu, Rx6700xt için yeterli mi?

Arkadaşlar elimde Xigmatek X Power 600 Watt Psu var. İşlemci olarak R5 5600 işlemci, 16gb ram ve Asus b450m-k ii anakart var. Rx6700xt almayı düşünüyorum sizce bir sorun yaşar mıyım? Alta PSU'nun değerlerini attım.
  19. J

🔥İndirim 🔥AMD Ryzen 5 5600 3299TL🔥

buyur reis.
  20. J

İkinci Elde TUF Gaming F15 Laptop Alınır mı?

Laptoptan pek anlamıyorum ama bu fiyata 0 4050li laptoplar bulunuyor. O yüzden bu fiyat etmez bu laptop.
Top Bottom