Arama sonuçları: *

1. claretredblack

GoW Ragnarök ne zaman PC'ye gelir

Biliyorsunuz ki yaklaşık 1.5 2 yıl önce GoW Ragnarök PS'ye çıktı ama hala pcye gelmedi. Ne zaman gelir sizce bir an önce oynamak istiyorum.
  2. claretredblack

The Finals erişime kapatıldı mı

İyi forumlar. Yaklaşık 1 haftadır The Finals oynuyordum. Bu gün girmeye çalıştığımda girilmiyor ve steamde de yakında çıkacak yazıyor. Ne zaman gelir bilen var mı.
  3. claretredblack

AK-47 Simsiyah için çıkartma önerisi

İyi forumlar, CS2 için AK-47 simsiyah skinini almayı düşünüyorum 4 tane combo sticker önerebilir misiniz tanesi Max 3-4 lira olursa güzel olur, holo, parlak, normal en çok hangisi yakışır.
  4. claretredblack

CSNZ'yi hatırlayan var mı

2013 2014 senelerinde CSO - CSNZ oynardım çok sarıyordu benden başka oynayan var mı merak ettim.
  5. claretredblack

COD MW2 Siyah Ekran ve Ses Takılması

İyi forumlar , COD MW2 indirdim ve girerken ilk başta politikaları kabul ettim ekrana çıkan parlaklık ayarlama kısmını da yaptıktan sonra siyah ekran verdi ve arkada ses takılması oldu. Dosyaların bütünlüğünü doğruladım. Yardımcı olursanız sevinirim
  6. claretredblack

Dying Light (0xc000007b) Hatası

2 Gün önce bilgisayarıma format attım , sıkıntısız bir şekilde kullanıyordum Dying Light vs. çalışıyordu ama bugün Dying Light'i indirdim bilgisayara , açmaya çalıştığımda Hatası ile karşılaştım internetteki çoğu çözümü denedim ama işe yaramadı yardımcı olursanız sevinirim
  7. claretredblack

R6 indirimde iken aldım ama

r6 aldım indirime girmisti 35 TL'ye fakat indir dedigimde r6 test server yazıyor normalmi ne yapmam gerek 40 gb indiriyor suan test server
Top Bottom