Arama sonuçları: *

1. M

Hepsiburada hazır sistem alınır mı ?

Araştırdım ve gerçekten rezalet bir firmaymış. Dolandırıcının önde gidenleriymiş. Bozuk ve ikinci el ürünleri sıfır diye satıyorlarmış. Bu mağazadan kesinlikle alışveriş yapmamak lazım. O kadar çok şikayet var ki hakkında kaydır kaydır bitmiyor. 10 kez falan isim değiştirmişler, tamamen...
  2. M

Başka arkadaşların da yorumlarını bekliyorum, fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  3. M

Vatan hazır sistem nasıl sizce

Belki demiştim zaten. Hayırlısı diyelim.
  4. M

Zaten valorant, lol gibi oyunlar oynarım hikayeli olarak rdr2, gow vs. Bu fiyata ve peşin fiyatına taksit imkanı ile güzel bir fırsat bence.
  5. M

Vatan hazır sistem nasıl sizce

İyi, kışa doğru Kasım indirimleri oluyor belki yine güzel sistemler çıkabilir.
  6. M

İlk linkteki parçalar kaliteli ve işletim sistemi var aynı sistem diğer sitelerde de aynı fiyat ama 9 taksit imkanı yok. Sence alınır mı ilk linkteki sistem ?
  7. M

Biliyorum normalde alınmaz ama fiyat biraz uygun geldi ayrıca worl karta 9 taksit imkanıyla çok iyi gibi duruyor. https://www.hepsiburada.com/tr-gaming-msi-mag-gaming-sistem-amd-ryzen-5-5600-amd-radeon-rx-6700-xt-12gb-16gb-ddr4-ram-1tb-m-2-nvme-ssd-p-HBCV000058MC0L 1721662861 Ayrıca böyle bir...
Top Bottom