Arama sonuçları: *

1. tredarc

İnstagram tahminen ne zaman erişim engeli kalkar

Kuvay-ı Milliye neyse, Hamas da aynen o dur. Ekstra bir hakaretten ötürü bu mesajının da ekran görüntüsü alındı. Ayrıca, ben Tarih öğretmeniyim. Bana akıl vermek yerine, kendini bilgisiz ve cahil olduğun konularda geliştirmeye yönel :)
  2. tredarc

Sen kimsin senin için evimden çıkıp mahkemeye adım atacakmışım :D Yüzünü görmeyeceğim bile, babam seninle dava konusunda uğraşacak. 1722709717 Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref...
  3. tredarc

https://hakaretmi.com/pis/ Kim utanıyor kim utanmıyor, hakim karşısında terlerken çok iyi göreceğiz dostum.
  4. tredarc

Benim mesajlarımın hiçbir cümlesine hakarete dair en ufak bir izlenim yok. Davayı ben açmayacağım, Ankara Barosunda avukatlık yapan babam açacak. Sadece hakaret davası yiyecektin, artık tehdit davası da yiyeceksin. Bu dava siciline işleyecek dolayısıyla ne memur olabileceksin, ne bir işe...
  5. tredarc

🔥İndirim ilk indirime özel lego demon slayer katana ve figürler vergi dahil 187 TL

Ürünün fiyatı 50₺ değil. İlk alışverişe özel 50₺'ye alıyorsun. Boyutları normal falan da değil. Siz çer çöpe para vermeyi sevdiğinizden ötürü normal olduğunu düşünmeye zorluyorsunuz kendinizi. Kahramanmaraş'da bıçak döven herhangi bir ustaya gidin, 250₺ gibi bir bütçeye gerçek katana uzunluğunda...
  6. tredarc

Risk almak ister misin küçük ergen? Bana bir hakaret et bakalım dava ediliyor musun edilmiyor musun :D
  7. tredarc

Pardon sen kimsin tam olarak? Sana fikrini soran oldu mu? Hakaret etmemiş kimse falan ne saçmalıyorsun? Burada ne yazıyor? Akşam akşam güldürüyorsun beni :D 1722709098 Ben Tarih öğretmeniyim. Önce Türkçe konuşmayı öğren, daha sonra bana mesleğimi öğretmeye çalışırsın belki, acınası haldesin...
  8. tredarc

Atatürk'ün İngiliz kraliyetinin başındaki kişi vefat ettiğinde yas ilan ettiğini biliyor muydun? Bunun için de aynı şeyi söyleyebiliyor musun? Senin derdin İslam'a düşmanlıktan başka bir şey değil. Sen kötü bir insansın. Saf bir kötüsün. İnşaallah ömrün boyunca bu kötülüğün sana geri dönüşünü...
  9. tredarc

Kimse bana bir bilgi vermeyecek, devlet bizzat kendisi sitenin yöneticileri ile dava etmem halinde iletişime geçip bilgilere erişecek. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin yasaları, sanal da olsa her yerde geçerlidir. Paşa paşa o tazminatı ödeyecek.
  10. tredarc

Yardım Samsung S21 Fe Gen 2 vs Samsung M34

Kasım ayından beri M34 kullanıyorum telefon gayet yeterli ancak S21 FE Gen 2 elbette çok daha iyi bir tercih. Buna alternatif olarak S23 FE de düşünebilirsin.
  11. tredarc

İlaçlarımı bırakma vaktim geldi mi?

Çükün kalkmayacak dostum. Erkekliğini yitireceksin bu ilaçları kullanmaya devam edersen.
  12. tredarc

30-40 k laptop önerisi (fiyatlar artmış)

Ne için kullanacaksın? Nasıl bir laptop arıyorsun?
  13. tredarc

🔥İndirim ilk indirime özel lego demon slayer katana ve figürler vergi dahil 187 TL

Katanalar aşırı küçük geliyor, tavsiye etmem.
  14. tredarc

amd ryzen 5 7500f 3060 ti vs Amd Ryzen 5 7500F 4060 Hangisi Daha İyi FPS verir

Fiyatı iyi değil. Aynı sistemi Vatan, 1 ay önce kadar 24,000₺'den sattı. Olması gereken fiyat bu değil. Ancak hiçbir site indirim yapmadığı için ve artık bir bilgisayar almak istiyorsan mecbur vereceksin o parayı.
  15. tredarc

amd ryzen 5 7500f 3060 ti vs Amd Ryzen 5 7500F 4060 Hangisi Daha İyi FPS verir

4060 tercih edin. 1722708419 7500F için sıvı soğutmaya ihtiyaç yok. Hava soğutucu yeterli. Ancak almakta fayda var.
  16. tredarc

Kulakiçi Bluetooth kulaklık önerisi

Samsung Buds Fe harici bir ürün alma.
  17. tredarc

❌İndirim Bitti! R5 5600 + RTX 4060 DDR4 sistem 19,999TL

Durum tam olarak bu.
  18. tredarc

❌İndirim Bitti! Getir Dondurmalarda 200tl indirim

Kanlı dondurma sevmiyorum, boykotuma devam ediyorum. Sizlere afiyet olsun. Çocuk öldürenlere para göndermekten çekinmiyorsunuz, dilerim kendi çocuğunuz da aynı kaderi yaşar.
  19. tredarc

Allah sizin belanızı versin. Cayır cayır cehennemde yanın. Ebediyen çıkmayı nasip etmesin yüce Allah sizlere. Siz Müslüman değilsiniz.
  20. tredarc

Hamas sivil mi öldürüyor? Bugüne kadar gördüğüm en cahil insanlardan birisin. Şahsıma hakaret ettiğinden ötürü babama haftaya asliye mahkemesinde adına tazminat davası açtıracağım.
Top Bottom