Arama sonuçları: *

1. M

Topladığım bu kasa iyi mi yoksa değiştirmem gereken parçalar var mı ?

uzun ömürlü* 1587637348 eğer fiyat konusunda artıramıyacaksanız sistem taş gibi
  2. M

Topladığım bu kasa iyi mi yoksa değiştirmem gereken parçalar var mı ?

İşlemciyi R5 2600 ekran kartını en azından Rtx 2060 yapıp rami de 16 yaparsanız hem daha yeni teknolojiler barındırmış olur ve daha ömürlü olur.
  3. M

Güçlü Pc Düşük Fps

Driverleri Manuel güncelleyiniz
  4. M

[ ÇÖZÜLDÜ ] Modem arayüzünden 2.5 GHz DEN 5 GHz'e geçiş yapamıyorum

Modemi resetleyip yeniden dener misiniz?
  5. M

Yardım Bilgisayarımda Ses Boğuk Geliyor

Realtek sürücüleri güncel mi?
  6. M

Fps mouse önerisi

Steelseries rival serisine bakabilirsiniz
  7. M

Yeni bilgisayara alırken windows deneme sürümüne para vermek mantıklı mı?

Youtube gibi herşeyi bulabileceğiniz bir site var. İzleyip adım adım yaparsanız kurarsınız 1587636668 OEM kodları oluyor
  8. M

Obs de NVECH KODEĞİNİ GÖRMÜYOR

yok yanlış biliyorsunuz.Rtx kartlarda sadece Ray Traysing teknolojisi var. karıştırmış olabilirsiniz?
  9. M

Ekran Kartı Ayrı Mı Geliyor?

Ekran kartını korumak amacıyla ekran kartını kasaya montajlamazlar kutusunda gelir. onu sizin takmanız gerekiyor.
  10. M

I5 3570k vs rx 570 dar boğaz yapar mi?

Youtube'den benchmark testlerine baktınız mı?
  11. M

Mouse 1000hz kulanmmak fps düşürmü

Bilgi kirliliği hiçbir etkisi olmaz.
  12. M

[ ÇÖZÜLDÜ ] Modem arayüzünden 2.5 GHz DEN 5 GHz'e geçiş yapamıyorum

Modeminiz 5 ghz desteklemiyordur.
  13. M

Obs de NVECH KODEĞİNİ GÖRMÜYOR

Ben OBS kullanarak oyunlarımı kayıt altına almak istiyorum. Fakat kayıt ayarlarında kodlayıcı kısmına tıkladığım zaman sadece x264 formatını görüyor. x264 formatıyla kayıt aldığım zaman ise çektiğim videoda inanılmaz FPS dropları yaşanıyor. Sorunun codec olduğunu düşünüyorum ve NVENC ile...
  14. M

Tomb Raider Steam Açılmıyor

çözdüm hocam msi afterburner açıkken oyun açılmıyor ancak kapatıp girince açılıyor
  15. M

Tomb Raider Steam Açılmıyor

Merhaba! Tomb Raider 2013 oyununu Steam'dan uzun süre önce almıştım. Daha önce hiç oynamadım karantinadayken göz atmak istediğim bir oyundu ama oyun açılmıyor. Bu ekran geliyor, daha sonra oyna tuşuna bastığımda sihay ekran verip oyun kapanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Logfile (4)...
Top Bottom