Arama sonuçları: *

1. O

3500-4000TL Arası 750W PSU Önerisi

Selamlar, bütçem 3500-4000TL bandında ve fiyatını hakkedecek 750W bir PSU almak istiyorum. Bütçe olarak biraz daha yukarıya çıkabilirim ama gerek var mıdır bilmiyorum. Tercihen Amazon'da satılan ürün olursa daha iyi olur.
  2. O

HAZIR SİSTEM KIRIK CAM KARGO YARDIM

Normalde teslim anında tutanak tutulması gerekiyor ama sen yine de şansını bir dene. Başka çare yok bildiğim kadarıyla.
  3. O

ekran kartı ikici el kullanılırmı

Bu dediğime bilgisayarcılar da dahil. Hiçbir bilgisayarcıdan ekran kartı falan almam mesela. Tabii ki dediğim gibi %100 anlamanın bir yolu olmasa da miningli kart alma ihtimalinizi düşürebilirsiniz. Piyasada sadece mining yapılmış ve ömrü bitmiş kartlar var gibi konuşmanın da doğru olduğunu...
  4. O

ekran kartı ikici el kullanılırmı

Aga zaten mesele parası olmayan adamın 2. el ekran kartı alması. Parası olan adam 0 alıyor geçiyor zaten. Ama parası olmayan adama git bir karta binlerce lira para bas diyemiyorsun. Burada da 2. elden alışveriş yapmak düşüyor. Mining'i anlamanın %100 bir yolu olmasa da mining yapılmış kartı az...
  5. O

Razer kraken v3 pro kablosuz kulaklık nasıldır ?

Kesinlikle önerim Logitech G PRO X. Kablosuz halini kullanıyorum ve aşırı memnunum. Mikrofonu da sesi de gayet iyi.
  6. RX 6500 XT 4GB

Bursa RX 6500 XT 4GB

Yeni ekran kartına geçeceğim için satılıktır. Aktif olarak sistemde kullandığımdan hazır sistemden çıkartıp teslim edeceğim. Sadece oyun için kullanıldı. Kutu - fatura - garanti var. Garanti süresi 12 ay daha devam etmektedir. 23 Temmuz 2022 tarihinde Hepsiburada'dan alınmıştır. Makul fiyat...
  7. O

sistem h.o mu g.o mu

8700 liraya öp başına koy.
  8. O

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz Vs Aoc 23.8" 24G2SPU

Dostum ne zaman 3800'dü bilmiyorum ama yükseklik ayarı, IPS ekran, 180hz, 1ms olan bir monitörü kolay kolay bu fiyatlardan aşağıya alman mümkün değil. Benim aldığım Asus monitör zaten 3300'den 4100 oldu aldıktan 2-3 ay sonra. Şu an almazsan 3-4 ay sonra çok pişman olursun ben sana diyeyim.
  9. O

512 MB Ekran kartı ile ne oynanır?

Flash oyunlar oynanır. Bu linkten arşiv olarak indirebilirsin.
  10. O

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz Vs Aoc 23.8" 24G2SPU

Gigabyte alınır. Fiyatına göre de özellikleri güzel. 180hz oluyor hız aşırtmayla. Fiyatlar düşmez daha da artacak, artıyor da zaten. Parayı denkleştirdiysen düşünme bence.
  11. O

550w psu r7 5800x3d ve 3060tı ya yeterlimi

En baştan 650w bir PSU alman daha sağlıklı olur. 550w kolay kolay yetmez.
  12. O

Fıfa 2023 bu indirimle alınır mı

280 lirayken Nays ile aldıydım. Tabii Şubat başında falan almıştım ben. Bu aylar oyunun son dönemleri olduğu için tavsiye etmiyorum. Ben Şubat ayında almama rağmen pişmanım. Yine de çok futbol oyunu aşığıysan alınır ama beni hiç tatmin etmedi.
  13. O

Hangi anakartı tercih etmeliyim.

Yalnız attığın kartların biri mATX biri de ATX yani biri küçük diğeri daha büyük kart. Diğerine göre yeni nesil kalmasından ötürü de Gigabyte tercihi daha doğru olur diye düşünüyorum.
  14. O

rtx 3050 ekran kartı ile intel core i3 12100f uyumlu mu? darboğaz yaparmı ?

Darboğaz yapmaz. Uyumluluk gibi bir sorun da yok.
  15. O

2.4 Ghz Kulaklık Alıcısı

Herhangi bir sıkıntı olmaz.
  16. O

🔥İndirim REDRAGON K568R DARK AVENGER 890₺

Aga arkadaş TKL klavye atmış ben de TKL klavye önerdim. Sen %60 klavye atmışsın yalnız.
  17. O

🔥İndirim REDRAGON K568R DARK AVENGER 890₺

Steelseries Apex 3 TKL daha mantıklı eğer düşünen olursa(kullandığım için söylüyorum). Arada 300 lira fark var, mekanik takıntınız yoksa membrane bir klavye ve gayet hoş.
  18. O

Çözüldü✓ RTX 3060 ve Ryzen 5 1600 Darboğaz yapar mı?..

Olmama gibi bir ihtimali yok, işlemcini 5500 ya da 5600'e yükselt.
  19. O

İnceleme 1 Gigabit Türk Telekom Hız testleri

Türknet'i kullanmamın en büyük etkeni fiyatı değil, bana 1000/1000 hızda download/upload verebilmesi. Fiyatı da olayın ekstrası. Ben aynı hizmeti hatta daha iyisini daha ucuza alabilecekken neden TT kullanayım ki? Sizin mantığınıza yatıyorsa 1000/50 aylık 500-600 liraya kullanabilirsiniz.
  20. O

İnceleme 1 Gigabit Türk Telekom Hız testleri

Bu fiyatlar şaka mı? Türknet'te 1000/1000 230 liraya kullanıyorum. Şu fiyatı görünce bir kez daha teşekkürler Türknet.
Top Bottom