Arama sonuçları: *

1. W

Hangi gamepower kulaklık

Titreşim yok istemiyorum
  2. W

Hangi gamepower kulaklık

Gamepower kyruse pro 1200 Gamepower kizaru pro 1400 Gamepower mihawk pro 1250 Hangisini önerirsiniz başka öneri istemiyorum bu üç model arasında hangisi
  3. W

Kulaklık tavsiyesi gamepower

Titreşim özelliği çok cezbediyor ya
  4. W

Ne alacaksınız diğer modellerinde o soruna rastlamadım ben özellikle kai ve mihawk düşündüm ama
  5. W

Dipses mikrofonda robotlaşma gibi bişey var diyolar
  6. W

Mihawk pro Kai titanium Kizaru pro Kyruse pro Piyasaya baktım biraz ama fazla anlayamadım aklım gamepowerda ama çok fazla modeli var benim ise en çok dikkatimi çeken iki modeli var titanium ve mihawk pro hangisini almalıyım başka tavsiyeniz var mı açıkçası titreşim özelliği cazip geliyor ama...
  7. W

Kulaklık tavsiye 1000 1500

D ile p nin farkı ne acaba
  8. W

Gamenotun özellikle bu modeli mi tavsiyenizdir çekincelerim var açıkçası pek bilinmedik bir marka gibi geliyor
  9. W

Oyun için kulaklık tavsiye edebilirseniz çok sevinirim bütçe maks 1500 altı olursa iyi olur rekabetçi hikayeli oyun müzik film her türlü kullanırım aklımda gamepowerın modelleri var ama onda da çok çeşit var hangisi karar veremedim rgb olursa iyi olur
  10. W

Mouse siparişim mantıklı mı

Bi bakalım ya olmadı iade
  11. W

Tamam işte ağırlık yerine rgb tercih ettim genel olarak mouse nasıldır gibi bir soruydu aslında bu incelemesi yok çünkü 1715852915 Fiyat kısmı primea göre değil bu özellikteki mouselara göre yoksa ikisinin fiyatı yakın
  12. W

Özelliklerine bakmadınız sanırım hem özellik hem tip hem fiyat
  13. W

Elimle baktıktan sonra o mouseu almam hem çok sesli hem hantal demode neye göre kötü mesela
  14. W

İyi mi yaptım kötü mi bilmiyorum ama bu fiyata bu özellikler yok tek eksi yanı 130 gr acer cestus 335 siparişini 600 tl ye geçtim yorumunuz nedir
  15. W

Çözüldü✓ Mouse öneri 1000tl

Tamamdır
  16. W

Deathadderda ne gibi bir sorun var acaba primeı da denedim küçük geldi ve çok sesli bir mouse
  17. W

An itibariyle denedim cobra elime küçük geldi deathadder essential tam oldu steelseries ve haste arada kalıyor essential kronik sorunlu var mıdır başka öneriniz
  18. W

Çok fazla sorunu olduğundan bahsediyorlar kronik vs görseli özellikleri hoş ama bilemedim
  19. W

Delikli tasarım pek hoş gelmiyor bakayım yine de 1715784124 El boyutum küçük sayılabilir büyük de değil küçük orta diyelim tutuş farketmez açıkçası
  20. W

Razer cobra steelseries rival 3 prime ve prime+ Hyperx haste arasından hangisi önerinizdir daha rgbli olan bir model istiyorum açıkçası 500 1000tl kablolu öneriniz
Top Bottom