Arama sonuçları: *

1. VitoS.

realme gt2 mi Galaxy a54 mü

Merhabalar bu bahsettiğim iki telefon arasında kaldım güncel fiyatta aynılar hangisini önerirsiniz?
  2. VitoS.

Monster laptop siyah ekran sorunu

Monster laptopumu normal kullanırken birden ekran karardı kapatıp açtığımda da hiçbir şekilde görüntü vermedi. Defalarca aç kapa yapsam da bilgisayar çalışıyor fakat görüntü alamıyorum hiçbir şekilde. HDMI ile televizyona bağladığımda ise görüntü alabiliyorum. Sorun neyden kaynaklı olabilir?
  3. VitoS.

Yardım Xiaomi pil sorunu (Telefon beklemede pil kullanım oranı çok yüksek)

Merhabalar redmi note 11 pro cihazımda telefon beklemede iken bu oranda bir kullanım söz konusu arka planda çalışan bir uygulama yok önbelleği sürekli temizliyorum. Sürüm: 13.0.3 Global
  4. VitoS.

Yardım Xiaomi Redmi Wi/Fi Sorununu Nasıl Çözerim?

bluetooth kapalı 1659004982 nasıl yapılıyo o işlemler hiç bilmiyorum ve garantiyi bozacak şeyler mi?
  5. VitoS.

hocam denedim birçok yöntem devam ediyor.
  6. VitoS.

Merhabalar yeni aldığım xiaomi redmi note 11 pro telefonumda wifi açıkken birden kopuyor hiçbir wifi ağını görmüyor wifi yi birkaç kez açıp kapayınca normale dönüyor ama bu problemi sürekli yaşıyorum sebebi ne olabilir böyle bir sorun yaşayıp düzeltebilen var mı?
  7. VitoS.

Redmi note 10 pro vs Samsung Galaxy m52

Merhabalar bu belirttiğim iki telefon arasında kaldım hangisini önerirsiniz? 5500-6500 civarlarında başka önerilere de açığım.
  8. VitoS.

Mouse önerisi oyun için

Hocam çok güzel duruyor
  9. VitoS.

Mouse önerisi oyun için

Orta-buyuk el normal tutuş pençe değil
  10. VitoS.

Mouse önerisi oyun için

Arkadaşlar merhaba razer deathadder essential mouse kullanan var mı aranızda özellikle valorant cs go tarzı oyunlarda mouse hızlı çevirdiğimde sensör kayması sorunu yaşadığım için bu mouse u düşündüm veya bu fiyat bandında öneri varsa açığım. 250 lira seviyesinden bütçem var elimin büyüklüğü...
  11. VitoS.

M2 SSD karşılaştırma

Aynı gibi geldi ama bilmediğim için sormak istedim
  12. VitoS.

M2 SSD karşılaştırma

Arkadaşlar merhaba monster notebook ürünüme ilave M2 alıcam ama boyutları soket girişleri hakkında pek bilgim yok hali hazırda bilgisayarımda takılı WD marka SSD ile almayı düşündüğüm Sandisk marka SSD nin linkerini aşağıya bırakacağım Sandisk olan da benim bilgisayarıma uyumlu olur mu...
  13. VitoS.

Aynı ağa bağlı pcler

Arkadaşlar merhaba konu başlığı biraz saçma olabilir lakin ne yazacağımı bulamadım. Eski masaüstü bilgisayarımı salona kurduk evdekiler kullansın diye kendim şuan laptop kullanıyorum monster marka ve iki PC de aynı modeme kabloyla bağlı bugün laptopu açtığımda duvar kağıdının masaüstü...
  14. VitoS.

CS go server hakkında

Dxkskslks
  15. VitoS.

Notebook soğutucu önerisi

Ya YouTube da bakıyorum hiç kimse test ederek değerlendirmemiş emin olamıyorum o yüzden
  16. VitoS.

Bunun tx alert olanı var bi farkı var mı biliyo musun o ürünü
  17. VitoS.

100-200 arası diyelim
  18. VitoS.

15.6 Notebook Soğutucu Önerisi

Kardeşim o soğutucudan memnun musun bende almayı düşünüyorum da
  19. VitoS.

Arkadaşlar merhaba monster notebook un fan yerlerine de uygun önerebileceğiniz notebook soğutucusu var mı? (Çok üst seviyeler için bütçem yok)
  20. VitoS.

asağıdakilerden hangisi daha mantıklı ?

https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/monster-abra-a5-v158_spp_783355?id=548817022&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=0.66.5...
Top Bottom