Arama sonuçları: *

1. P

Gamermarkt dava ile tehdit ediyor.

WP'den aynı sizin düşündüğünüz gibi yazdım ve bütün kanıtlarımı topladım. bunları arşivledim 1 yıl sonra 5 ay sonra bunlar tekrar yazarsa sadece bu konuşmaların ss'lerini atacağım ve engelleyeceğim dava açabilirler en doğal hakları ben bile burada TC'sini bildiğim şikayetçi olmak istediğim...
  2. P

Evet bende onu diyorum ben Türk bir kişiye 2023 Kasım ayında hesabımı sattım o adamda çok büyük ihtimal yaz aylarında yine gamermark üzerinden yabancı birisine satmış bu adamda euro cinsinden VP alıp diğer başka adama satmış o ruble sembolü galiba bende çok araştırdım en çok rubleye benziyor...
  3. P

Yok oynamayacağım doğru dürüst bilgisayara bile oturamıyorum zaten ve bu haksızlık olur ben hesabı vereceğim onlara şimdi Ama o söyledikleri saçma şeyleri kabul etmeyeceğim işte neymiş ilk sahibi sen olduğundan 10.kişi bile alsa sorumlu sensin demeleri saçmalıktan ibaret oldu o zaman bu hesap...
  4. P

Hesap şu an benim elimde sizce hesabı verip engelliyim mi? Çünkü dolandırıcılık ile suçlanmak istemiyorum hesabıda istemiyorum kendi aralarında hesaba ne yapıyorlarsa yapsınlar banlatıyorlar mı satıyorlarmı umrumda değil açıkca işi gücü olan 22 yaşında biriyim zamanım zaten yok oyun oynayacak...
  5. P

Merhabalar 1,5 yıl önce hesap sattım maddi durumlardan ötürü 2500TL'ye kendi hesabımı sattım hesabımı başkası bilmiyordu sadece ben biliyordum ve ilk sahibi benim 1 Hafta önce mesaj geldi hesabınız çekilmiştir diye ben bunlara ulaştım bu hesabın ilk sahibi benim başkasından almadım veya başkası...
  6. P

❌İndirim Bitti! 🔥Paribu hesabını doğrula 1000₺ kazan🔥🔥

parayı çekebilmek için ne kadar atmamız gerekiyor? ayrıca para gönder kısmında ki bankalarda hesabım yok ne yapacağım? başkasının üzerinden atamaz mıyım? illa gidip birde garanti müşterisimi olacağım?
  7. P

Paribu yoğun akından dolayı kampanyayı erken bitirmiş kampanya Türkiye saat ile 01:40'de resmi olarak bitmiş X hesaplarından duyuru atmışlar zaten erken bitirmişler çünkü millet ana baba kardeş ne varsa üye yapıp 5-6 bin TL BTC alanlar varmış millet paraya aç olunca ne yapsın ben 30-40 dakika...
  8. P

para atmak zorunda mıyız? bakiyeyi çekebilmek için ayrıca para yatırmam için o bankalardan illa birini mi seçmem gerekiyor orada ki bankaların hiç birini kullanmıyorum finansbank ve enpara kullanıyorum nasıl para atacağım?
Top Bottom