Arama sonuçları: *

• Users: isra
  • Order by date
  1. I

🔥İndirim Vatan seçili bilgisayara parçalarına %20 indirim

PSU var mı alınabilecek ? 2500 TL civarı ve 600W falan.
  2. I

Minidump dosyalarını incelermisiniz ?

Başka Antivirüs yok, indirmedim. MEmu ve LDplayer indirdimiştim, birinin yanında gelen antivirüs vardı ama sildim onu. MSI kaldırdım, Chipset driver indirdim. 2 ağustostan beri mavi ekran yemiyorum ama, Apex oynarken PC restartlanıyor. Haftada 3-4 defa oluyor. Dediklerini yaptım, yine devam...
  3. I

Minidump Dosyasına Bakabilir Misiniz?

Tamam dır, teşekkür ler.
  4. I

Hayır.
  5. I

Minidump dosyalarını incelermisiniz ?

https://drive.google.com/drive/folders/1TDungTWuGwl4eAhoyUjHVypfetvq_Zqr?usp=drive_link Mayıs ayında Kioxia Exceria PRO taktığımdan beri masaüstü PC çökmeye başladı. İlk 1 ay sorun yoktu. Sonra garantiye gitti, değişim yaptılar. Gelen üründe de aynı sorunu yaşadım ve onuda garantiye verdim ama...
  6. I

HP supporttan herşeyi güncelledim, BIOS dahil. Test sonuçları : 6800 olan Kioxia, benim taktığım. @Emre Zengin
  7. I

HP Victus Stoğu Açıldı SADECE 39.799

Arkadaş bence abartmış, ben 33'e aldım konuda ki Victusun 16 GB'lığını ve baya mutluyum. Boşta sessiz, Oyunlarda 3000-3600 RPM ve rahatsız edici derecede sesli değil. RDR 2 de klimalı odada 65, normal boş oda da 75'leri görüyor işlemci. Ben Casper G870'den geçtim buna. %200 daha kaliteli kasa...
  8. I

Minidump dosya linki burada: Minidump – Google Диск Laptop bu: HP Victus 16-R1063NT Valorant'ı güncelleye bastıktan 2 saniye sonra mavi ekran verdi. Ve ilk defa oldu. Acaba sorun yeni taktığım SSD mi? Çünkü yeni SSD'yi garantiye yolladım değiştirdiler ve gönderdikleri SSD'de önce ki gibi...
  9. I

HP Victus Stoğu Açıldı SADECE 39.799

16 GB'lik var elimde, on numara ürün. Tek sıkıntı 2. m2 soketi sökülmüyor, vida yüzünden. Vida yalama oluyor çok kolay şekilde, bende sökmeden alttan taktığım için soğutucu büküldü ama kullanılıyor sorunsuz.
  10. I

❌İndirim Bitti! Pusat Ekran Temizleme Seti 250 ML 59 TL. ( Yeniden)

Kupon N11'de çalışıyor, Amazon'da değil.
  11. I

❌İndirim Bitti! Pusat Ekran Temizleme Seti 250 ML 59 TL. ( Yeniden)

Kodu kupon kısmına yazdıktan sonra tekrar aynı yerden kodu seçmen lazım. Otomatik fiyattan düşmüyor kodu yazınca.
  12. I

🔥İndirim Hp Victus RTX4060 Laptop 33,599₺🔥👍

Çoğu laptop ekranı öyle, bende de 14500HX işlemcili var ve o kadar da dandik değil kasası. Casper dene bir ara, asıl onun ki kağıt gibi ekranı. Ortadan tutsan bile hissediliyor. Bana ekran 45 ntsc geldi. Bazılarında %100 sRGB geliyor. Ben memnunum kasadan.
  13. I

Topladığım bilgisayar bu fiyata alınır mı?

Hazır sistem alma şansın varsa, hazır sistem alıp onu upgrade yapmak daha mantıklı geliyor bana.
  14. I

❌İndirim Bitti! Rexona Ve Dove Roll On Deodorantlarda seçili ürünlerde 2.si 1 TL

Bence Old spice Stick daha iyi, bu Sprey deodorantlar bende işe yaramıyor. Kilolu değilim ama yine de çok terleyen biri olarak, stick'ler hayatımı kurtardı.
  15. I

35-40 bin tl laptop önerisi

Linklerden değil ben yeni Sosyal medya için düzenlenen reklam muhabbetlerinden yola çıkarak, sponsorluk almadığını düşünüyorum varsa da yakında #reklami atmak zorunda kalıcak. Devlet bu aralar paraya aç, bu yüzden en küçük kanala bile çakarlar cezayı.
  16. I

Yani özel konuşmalar olduğu için paylaşmadın galiba resimleri. Neler saymış falan diyince küfür ederek kendini küçük düşürdü sandım da " dan-galak " gibi bir kelime geçti. Onun harici 14500hx bende de var, severek kullandığım laptop. Ve zaten güncel olarak #reklam muhabbetlerinden dolayı...
  17. I

İyi de adam Victuslarda ki ekran sorununu dile getiren kişi. Kanıt varsa atarmısın ?
  18. I

SSD PC'yi çökertiyor

65 falan max gördüğü OCCT testlerinde. Ama yüksek ihtimalle sorun SSD'de ya da anakartta değil çünkü eski SSD geçtim ve bunda da kapanmalar başladı (not olarak düşeyim; garantiye göndermeden önce eski SSD'yi taktığımda sorun çıkartmıyordu, ama şuan çıkartmaya başladı). Benim düşünceme göre sorun...
  19. I

Bilgisayarım Rdr oynarken aniden kapanıyor

Durum nedir ? PSU değiştin mi ? Değiştirdiysen sorun çözüldü mü ?
  20. I

🔥İndirim Hawk Gaming Fab V6 Oyuncu Koltuğu 5799 TL

1.5 yıldır kullanıyorum, yastık araya yeni yeni girmeye başladı, 1 yıldır böyle bir sorun yoktu. 2. Eksi ise kumaş olduğu için ter izleri çok fazla oluyor. Ve gönderdikleri temizleme seti hiç bir işe yaramıyor, hatta daha kötü görünüyor temizleyince .Onun harici herhangi bir parça da sorun...
Top Bottom