Arama sonuçları: *

1. B

Site dolandırıcı haberiniz olsun. (Değilmiş, 12 saat sonra falan yolladılar.

Voidu'dan daha önce 3 4 tane oyun almıştım sorun yaşamamıştım.
  2. B

🔥İndirim ACER VG240Y S 165Hz IPS Monitör 2964 TL

Bu arada monitörün şuanda fiyatı 2964₺ olarak gözüküyor. Az daha düşürmüşler sanırım :)
  3. B

MageGee TS91 Mini Nasıldır?

Arkadaşlar bu Klavye alınır mı sizce bütçem 700 ₺ civarı.
  4. B

Twisted Minds 24 TM24FHD100 IPS alınır mı?

Merhaba arkadaşlar. İkinci bir monitöre ihtiyacım var. Bu monitörde oyun için değil daha çok DC, müzik, ve sosyal medya takibi için alacağım. Sizce bu monitör alınır mı? Bütçem 2200 2800 arası. Şimdiden teşekkürler. Ürün linki
  5. B

UPS Önerisi yapar mısınız?

Merhaba arkadaşlar. Bulunduğum bölgede kışın sık sık elektrik kesintisi olduğu için hem elektrik hem de akım koruması için bir UPS'ye ihtiyacım var. Modemi de bağlaya bileceğim bir UPS önerir misiniz? Bütçe 1000-1200 TL arası. PSU: Xigmatek XPower 600W XFX RX 6600. 16 GB RAM. ASUS B450 Anakart...
  6. B

Battlefi̇eld Bundle Alınır Mı?

Bf4 de güzel oda oynanır
  7. B

Rx 6600 siyah ekran sorunu

Merhaba arkadaşlar bugün sabahtan beridir bir sorunum var. Öncelikle sabah internette gezinirken üst üste ekran gidip geldi 10sn içinde dört veya beş sefer gidip geldi ve AMD software Adrenalin Edition Warning diye bi uyarı verdi. Sanırım Software'in güncel olmadığını ve güncellemem gerektiği...
  8. B

Net Kargo Nasil Bi̇r Şi̇rket

Aynı sorun ile karşı karşıyayım. İtopya üzerinden monitör aldım ürün Cuma günün den beri dağıtım da gözüküyor hala gelmedi.
Top Bottom