Arama sonuçları: *

1. U

Acil Zephyrus G16 İşlemci kararsız bıraktı

Peki attığım zephyrustaki işlemci nasıl
  2. U

Evet hocam 7435hs yerine 7840hs koysalar tam alınacak laptop slim 5
  3. U

Hocam taşınabilirliği iyi olan cihazlara bakıyorum zephyrs veya legion slim serisi tarzı birde predatörlerde yüksek sıcaklık gibi sorunlar oluyormuş acer düşünmüyorum
  4. U

Arkadaşlar Zephyrus g16 laptop bakıyorum ikinci el sıfır buldum ama işlemcisi beni kararsız bıraktı i7 13620H işlemci var ekran kartı da 4070 fiyat 53k sizce bu işlemcili bir laptobu almak mantıklı mı daha çok işlemci gerektiren işlerde kullanacağım ne dersiniz
  5. U

Çözüldü✓ Bilgisayar Müh. Laptop

Arkadaşlar Bilgisayar mühendisliği dersleri için harici ekran kartlı olan modelleremi bakmalıyız yoksa huawei matebook tarzı harici ekran kartı olmayan modellerde yeterli olur mu
  6. U

M2 Macbook vs M3 Macbook

tamamdır hocam çok teşekkür ederim
  7. U

M2 Macbook vs M3 Macbook

Arkadaşlar üniversite için aynı zamanda yazılım ve kodlama için laptop bakıyorum. Macbookları da değerlendirmek istedim. M2 ile M3 arasında ne kadar bir fark ? ve m3 almak mı yoksa m4 ü beklemek mi daha iyi olur? birde 8 ram tercih etmek sıkıntı yaratır mı
  8. U

4- 5k civarı monitör önerisi

Arkadaşlar kaba durmayan bir monitör lazım valo fortnite oynayacağım ama daha çok ekran görüntü kalitesi öncelik veriyorum birde hafif kavisli olursa daha iyi olur. Hem oyun da hem de görüntü klaitesi iyi olan neleri önerirsiniz
  9. U

50-60K bütçe Laptop önerisi

Arkadaşlar 50-60k ccivarı bir laptop bakıyorum ekran ve kasa kaliteli olsun istiyorum.Oyun olarak valo fortnite oynarım çok oyun oynama amacım yok.Yazılım 3d modelleme ve üniversite için alacağım neler önerirsniz ??
  10. U

HP OMEN 16-0000NT 8X168EA model laptop alınır mı?

Hp Omen 16-0000NT 8X168EA Ryzen 7 7840HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16.1" Full Hd Gaming Laptop 37k fiyatı var Ssd yükseltiliyor mu bilen var mı ve alınır mı ?
  11. U

30K-40k Laptop önerisi

40kya kadar çıkmayı düşünüyorum
  12. U

30K-40k Laptop önerisi

hocam intelin 13 ve 14. nesil işlemcilerde çökmeler oluyor sende böyle bir durum oldu mu
  13. U

30K-40k Laptop önerisi

Bütçem 30k civarlarında 40kya zorlarmıyım tam emin değilim.Yazılım ve kodlama ile uğraşacağım oyun olarak valorant ve battlefield1tarzı oyunlar oynarım birde ders amaçlı kullanacağım. Ekranı ve kasası kaliteli olsun istiyorum (preminium hissetirebilirse iyi olur bu fiyat bandında mümkünse) birde...
Top Bottom