Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

Minecraft mojang hesabımda gözükmüyor

Beyler microsoft store'den mimecraft almıştım mojangda gözükmüyor microsoft giriş yapıyorum ondada gözükmüyor siparişler kısmında? Birde microsoft store hesabını başka e postaya taşıdım ama girerken eski e postaya kod istiyor bunu nasıl direk kendi hesabıma alabilirim? Google play store...
  2. Göktürk ArdaHan

Öneri Müzik İçin Kulaklık Öneri

1more sonoflow aldım ama ses şiddeti ve basslar az geldi bana 3k bütçem var bunu iade edicem hızlı kargo ile 2650,TL Ye Almıştım Bluetooth Olması Şart basslar ve ses kalitesi şiddeti yüksek olmalı
  3. Göktürk ArdaHan

Yardım 1More SonoFlow Düşük Ses

Ses Seviyesi Çok Düşük Fulledim Ama Yine Olmadı Bass Falan Yok Uygulamayıda İndirdim Hazır Ayarlardan Bass Güçlendiriciyi Seçtim Hayla Aynı Anc Kapalı Stüdyo Modunada Aldım Ses Hep Kısık Omix Mixpods Pro Daha Yüksek Ses Veriyordu Sesler Çok Kaliteli Gibi Değil
  4. Göktürk ArdaHan

Yardım 1 more sonoflow aldım ama nasıl kullanıcam?

Dostlar yurt dışından geldi 2650tl ye 625tl kargo verdim hızlı kargo dün sipariş ettim bugün geldi bunu nasıl kullanıcam bide kargo parası verdim o kadar sizce değer mi aksine 3 haziranda gelicekti bunun uygulaması var mı ses şiddeti düşük geldi bana şarj tam
  5. Göktürk ArdaHan

soundcore life q30 vs 1more sonoflow hangisi daha iyi

Müzik dinlemek için alıcam Soundcore life q30 yurt içi 1more sonoflow yurt dışı aynı fiyattalar sizce hangisi evde razer blackshart v2x var düşündüm.g6 ses kartımı alsam diye ama 4.5k fiyatları
  6. Göktürk ArdaHan

İnstangram İtiraz Etme Hakkımız Var Mı?

Dostlar Ne Zaman Böylesi Bi Yorum Yapsam Kaldırılıyor Direk Aşırı Saçma İtiraz Edemiyor'muyuz Cok Can Sıkıyor Artık
  7. Göktürk ArdaHan

S21Fe 5G Vs Xiaomi Note 12 Pro 5G Vs Poco X5 5G Hangisi Daha İyi

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/750421-844335-845142-865747/samsung-galaxy-s21-fe-5g-snapdragon_samsung-galaxy-a54_poco-x5-pro_redmi-note-12-pro-5g-256gb/ bunlar arasında kaldım aradaki fiyat farklarına değer mi?
  8. Göktürk ArdaHan

12000TL Android Telefon Önerisi

Dostlar Benim Aklımda Note 12 Pro 5G Var Bütçem 12k Ama 15K.Ya Cidden Aradaki Farka Değecek Bir Telefon Varsa Onuda Atabilirsiniz Performans Olarak Kamera Olarak Önde Bir Telefon Olsun
  9. Göktürk ArdaHan

Bosh GBH187-li Alınır Mı 13K Bütçe Hilti Öneri

Bosh GBH187-Lİ Amazonda 10400Tl 13k Bütçem Var Elektrikçiyim Delik Delme Kırmada İşimi Görse Bana Yeter Öneriniz Var Mı?
  10. Göktürk ArdaHan

Öneri Masaüstü için bass sistemi öneri

Dostlar masaüstü için bass sistemi kurmak istiyorum kulaklığı taktığımda bir yandan bass vurmasını istiyorum Bütçem 2000TL Elektrik Elektronik Bilgim Var Ses Kartı Ea5 Plus
  11. Göktürk ArdaHan

1000TL Ayakkabıya Verilir Mi?

Dostlar 1000TL Nike Veya Adidas Orjinal Dikişli Ayakkabıya Verilir Mi Kumaş? Biraz Koyuyor Ama
  12. Göktürk ArdaHan

Öneri Samsung 970 evo plus'dan 980Pro'ya Gecilir Mi?

Dostlar Kasada 970 evo plus takılı 980 pro aldım ama daha açmadım sizce almaya değer mi 970 evo plus'ı 2. Bir m.2 haline geçirip'de ana sistemi 980pro'ya Geçmeye Değer Mi? Yoksa 970 Evo Plus İle Mi Kalayım? Sadece Oyun İçin Kullanıcam Belki Sonradan Devre Baskı Cat6 Falan Kullanabilirim Yani İş...
  13. Göktürk ArdaHan

Öneri 1000tl bass sistemi öneri bilgisayar için

1000tl ye bilgisayar için bass sistemi öneri ea5 plus ses kartım var birde xt-f802 amfi modülü iyi midir?? Telefondaki ses sinyallerini güçlendirmek için 4-6s pil bağlantısı yapıp harici ses kartı gibi kullanıcam.değer mk sizce?
  14. Göktürk ArdaHan

Telefonum Çalındı Eski E Postayı Hatırlıyorum Ama Şifreyi Hatırlamıyorum Yardım

Dostlar Telefonum Çalındı E Postayı Hatırlıyorum Fakat Şifreyi Hatırlamıyorum Ve Hat İle Gittiğinden Kurtarma E Postası Telefon No Falanda Gitti Şifreyi Nereye Başvurarak Nasıl Alabilirim?
  15. Göktürk ArdaHan

Öneri Rgb Kulaklık Standı Öneri

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B09BVQY516/ref=ox_sc_act_image_3?smid=A2XIMBR9FSF7SN&psc=1 https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B088W8C9CQ/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A1OCLL6SQ806TY&psc=1 İkisi Arasında Kaldım Max Bütçe 600tl
  16. Göktürk ArdaHan

❌İndirim Bitti! R5 5600+rtx4070süper sistem 33k❗❗

https://www.gaming.gen.tr/urun/418141/mirana-4070super-amd-ryzen-5-7500f-mpk-galax-geforce-rtx-4070-super-1-click-oc-2x-12gb-32gb-ram-1tb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  17. Göktürk ArdaHan

Öneri Xpg Summoner Mekanik Klavye Neden Bu Kadar Pahalı?

Red Swich Modelini 1500'e Aldım 1 Sene Bile Olmadı Şuan Blue Swich 7-8k Neden Bu Kadar Pahalı?
  18. Göktürk ArdaHan

Kep Adresi Nedir Nasıl Alabilirim?

Dostlar Kep Adresi Nedir Thh İçin Lazım Nerden Alabilirim?
  19. Göktürk ArdaHan

İncehesap İade Kabul Etmiyor

İncehesaptan Msı B650S Wifi 2 Aldım 5800TL'ye Geldiğinde Pinlerdrn Birj Hasarlıydı İade Ettim Açıklamayada Pin Hasarlı İade İşlemi İstiyorum Dedim Gönderdim Kargo Bana 3 Kere Geri Geldi Geri İade Etmek İstiyorum Dedim Yine Kod Aldım Hatta Bana Almay8m.İadr Diyin Geri Gelsin Dediler Oxid...
  20. Göktürk ArdaHan

Farklı Değerlere Sahip Adaptör Ve Trafoyu Birleştirirsek Ne Olur?

Ne Olur Farklı.Trafo Ve Adaptörü Paralel Bağlarsam Amperi Yükselticem Punta İçin
Top Bottom