Arama sonuçları: *

1. Y

Sahibindendeki bu 2.el sistem alınır mı?

Görüntü farkı olarak hâlâ dlss daha iyi ama fsr ile görüntü farkı olarak çok göze çarpan fark yok sanki ya da internette gördüğüm yetersiz 1724966194 Bir araştırmak lazım artık bakacağız teşekkürler
  2. Y

O zaman da fiyat uçuyor eğer ikna olursam 2.el 12gb rtx 3000 serisi bir kart daha iyi olur gibime geliyor
  3. Y

Teşekkürler hocam
  4. Y

Evet ama rtx 4060 biraz düşük performans veriyor gibi geldi rakiplerine nazaran 1724965583 Bende şimdi fark ettim teşekkürler
  5. Y

Bu fiyat bandında var mıdır daha iyisi 1724965211 Teşekkürler
  6. Y

Evet peki 1080p de çoğu oyunu oynatır mı
  7. Y

Teşekkürler hocam yine de
  8. Y

Sistem nasıl sizce 1080ti 3060dan bile güçlü kart ama yazılım kısmı bilemedim
  9. Y

https://shbd.io/s/mreiM6LV
  10. Y

Sizce bu sistem alınır mı?

Hayır Aynısını yazacaktım tek tek topladım 8000tl falan tutuyor hatta daha ucuz ben toplaması kolay olsun diye yuvarladım o şekilde bile kazık 1724711804 Ben param olsaydı bunu alırdım daha iyileri vardır illaki ama bilmiyorum Phoenix Silver | AMD Ryzen 5 7500F | 16 GB DDR5 | Asus RTX 4070 Ti...
  11. Y

Bilgisayar fiyatları nasıl değişir (1 sene içinde)

Bende aynısını düşünmüşüm ama mecbur bekleyip göreceğiz 1724711511 Ben ayrı olarak bir şey demek istiyorum bence faizler düşecek çünkü uzun süredir çok yüksek tutuyorlar ve yukarıda arkadaşın anlattığı basit ekonomi dersi sayesinde doların uçacağı ihtimali bence yüksek
  12. Y

Teşekkürler artık bakacağım bir şekilde iyi akşamlar
  13. Y

Maalesef hiç param yok öğrenciyim seneye üniversite kazandıktan sonra çalışıp almayı düşünüyordum ama daha çok çalışmak gerekiyor gibi
  14. Y

Ekonomi ile alakam sıfır tek bildiğim her gün daha kötüye gittiğiydi ama bu bayağı açıkladı her şeyi teşekkürler 1724709882 Haklısınız teşekkürler
  15. Y

Markalar satış artsın diye ucuzlatmaz mı 1724709629 Evet ama daha güçlü olacak gpu ve cpu lara nazaran şuan mı almak daha mantıklı olurdu kestiremedim
  16. Y

Merhabalar bu aralar sistem toplamaya merak salmış durumdayım ve fiyatlar da bayağı düşmüş geçen seneye göre ama şuan maalesef alacak durumum yok. Sizce seneye daha ucuz olur mu, aynı fiyat mı olur, pahalanır mı nasıl olur? Şahsen ben kestiremedim ancak yakın zamanda faizlerin düşeceğini...
  17. Y

Bu iki PSU dan hangisi alınmalı?

Bence marka köklü olsun bir de pcu sertifikaları olsun yeterli kesinlikle akım koruma vs o sertifikalar olmalı
  18. Y

İncehesapdaki bu tutarsızlık ne?

Zaten ben fiyat eleştirmedim buradaki tutarsızlığı eleştirdim bunun serbest piyasalık durumu yok.
Top Bottom