Arama sonuçları: *

1. TunahanUygur

Kasamda hdd bölümü var mı ?

Merhabalar kasa bügün geldi yanına hdd sipariş etmiştim ama montajlayabileceğim bir yer bulamadım
  2. TunahanUygur

Bu adaptörü nereden bulabilirim ?

Merhabalar kısa bir süre önce adaptörümüz bozuldu tamirciye götürdük ama tamir edilebilir bir yanı yokmuş bunun aynısını yada işimi görecek aynı özellikli olanını nereden temin edebilirim ? Şimdiden teşekkürler
  3. TunahanUygur

2000 tl ye kadar %60 klavye önerisi

Arkadaşlar selam 2000 tl ye kadar bütçem var tercihen açık renklerde %60 klavye önerir misiniz ?
  4. TunahanUygur

hukuk fakültesi için laptop mu tablet mi

bütçem 25k ya kadar
  5. TunahanUygur

hukuk fakültesi için laptop mu tablet mi

Arkadaşlar merhaba bu sene hukuk fakültesi kazandım hali hazırda elimde bir adet masaüstü bilgisayarım var yanına üniversitede not almak okuldaki işleri yapmak için klavyeli kılıf ve apple pencilli ipad mi yoksa macbook mu almak daha mantıklı olur ?
  6. TunahanUygur

Günlük kullanım için Notebook önerisi

Arkadaşlar merhaba word excel gibi günlük işlerde kullanabileceğimiz bataryası uzun ömürlü laptop önerir misiniz ? Windows olması öncelik bütçemiz 17 18k ya kadar
  7. TunahanUygur

Type c portu yerinden oynuyor

Arkadaşlar type c portunun vida yeri kırıldı galiba geçici sabitlene önerileri bekliyorum
  8. TunahanUygur

Minecraft yerel ağ üzerinden oynama

olmuyor
  9. TunahanUygur

yok ikimizde java sürümü
  10. TunahanUygur

Arkadaşlar kardeşim ile yerel ağ üzerinden mineraft oynamak istiyoruz. İkimizinde oyunu orjinal fakat benim bilgisayarım masaüstü olduğu için ethernet kablosu ile bağlanıyorum kardeşimde kablosuz bağlanıyor böyle oluncada yerel ağda paylaşsam bile birbirimize bağlanamıyoruz çözümü var mıdır ?
  11. TunahanUygur

Tuşlu telefon önerisi

Su an satılan modeller olursa daha oyo olur
  12. TunahanUygur

Tuşlu telefon önerisi

Arkadaslar anneannemin telefonunun yavaş yavaş miladi doluyor hoporlörü güzel bataryası uzun süre giden tuşlu bir telefon önerir misiniz ?
  13. TunahanUygur

Corsair void elite tavsiye eder misiniz ?

banada öyle geldi fiyatına göre en performanslısı oydu
  14. TunahanUygur

Hepinize teşekkürler siyah rgb modelinin siparişini verdim
  15. TunahanUygur

Arkadaşlar corsair void elite almayı düşünüyorum sizce nasıl bir kulaklıktır kullananlar deneyimlerini yazabilir mi ?
  16. TunahanUygur

RAM Tavsiye edermisiniz ?

biostan eşitlerim diye düşündüm illa aynı marka olmasımı lazım
  17. TunahanUygur

RAM Tavsiye edermisiniz ?

Arkadaşlar elimde cruical 16 gb 3000 mhz ram var https://www.vatanbilgisayar.com/crucial-16gb-1x16gb-ballistix-sport-lt-ddr4-3000mhz-pc-ram.html bu modelden yanına ekstra https://www.vatanbilgisayar.com/corsair-8gb-vengeance-siyah-ddr4-3200mhz-cl16-dual-kit-ram.html bu ramdan alacağım dual...
  18. TunahanUygur

Test Drive Unlimited 2

site önerisi falan yapamaz mısın ?
  19. TunahanUygur

Test Drive Unlimited 2

Arkadaşlar merhaba bu oyunu indirmek istiyorum ama virüssüz 1 sitebile bulamadımorjinali steamda yok internettede 300 tl normalde crack oyun indirmeyen birisiyim ama 10 senelik oyunada 300 tl veremem nereden indirebilirim
  20. TunahanUygur

Çalışma koltuğu önerisi

Arkadaslar merhaba boyum 1.80 kilom 72 bilgisayar başında gem dersler hem oyun derken fazla vakit geçiriyorum. Bana bilgisayar başındayken sırtımi ağrıtmayacak rahat ettirecek koltuk önerir misiniz? butçem maks 1000 tl
Top Bottom