Arama sonuçları: *

1. erayvlxs

VOOKA BLİC Klavye alınır mı?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_rampage-kb-gx65-simula-usb-rgb-aydinlatmali-4-makro-tuslu-bilek-destekli-gaming-oyuncu-klavyesi-siyah-1227070.html?rbtc=cim%7cops%7c%7c%7cp%7c%7c Bu peki?
  2. erayvlxs

Hocam şimdi hatırladım kuzenimde aynısı var deneyimim oldu yinede sormak istedim neden güzel değil?
  3. erayvlxs

peki
  4. erayvlxs

başka uygun fiyata ne alabiliriz peki?
  5. erayvlxs

Blue switch mekanık klavye 1000TL altında alınır mı sizce? https://ty.gl/86h8hc49rtawi
  6. erayvlxs

2024 de iPhone X veya XR Alınır mı

XS piyasası nedir çok bilmiyorum
  7. erayvlxs

Hocam ya Xs yada X alacağım 12 mini normalinden çok radyasyon yaydığı için üretimi durdurulmuş teşekkürler
  8. erayvlxs

6s plus elime 1 kere almıştım tam oturmuştu zaten çokta oyun oynamam telefondan zaten sosyal medya WhatsApp günümü geçirsin yeter
  9. erayvlxs

Peki aşırı mı küçük?
  10. erayvlxs

Tamamdır ama birde iPhone 12 mini 2. Ellere baktım 10.500 16.500 Max 25k ya gördüm alınır mı peki bayramı küçük telefon iPhone 12 mini?
  11. erayvlxs

Merhabalar telefon almayı düşünüyorum alabileceğim iPhone telefonlar bunlar androidden sıkıldım o yüzden Apple istiyorum XS de alabilirim bu 3 seçenekten hangisi en mantıklı?
  12. erayvlxs

Vatandaki bu sistem alınır mı

Merhaba ben konuya bir son veriyorum vatandan 31k ya rtx 4060 i5 14400F ddr5 bir sistem aldık 1 haftaya gelecek
  13. erayvlxs

Hocam ben çözümü buldum vatanin ilk bize sunduğu kasayı alacağım fakat bütçem olunca psuyu degisecegim yine bütçe olunca kasayı değişeceğim düşünceniz nedir
  14. erayvlxs

İleride değiştirsem sıkıntı olur mu peki? (1-1.5 yıla)
  15. erayvlxs

Teşekkürler ama psu neden kötü sebebi nedir 1721421070 Biz ailemle bu şehirde tek yaşıyoruz fakat benim şuanda şarj olmayan intek pentium bir laptopum var onu tamir ettirip halledeceğim
  16. erayvlxs

2. Bilgisayarım yok işte tek sıkıntı o 1721420948 Büyük ihtimal ellerinde 50 stok falan kalmış ondan ucuz zaten normalde bu gibi sistemlee baktığımda 22k aşağısı yok
  17. erayvlxs

Windows
  18. erayvlxs

Peki gidip normal bir bilgisayarcıda kasayı götürüp kurulum yaptırabilir miyim?
  19. erayvlxs

Bütçeyi yeniden akşam piyasayı falan konuşup 22k ya çıkartmayı denicem teşekkürler ayrıca 2 sorum olacak -Vatandan aldığım bilgisayar win 10 deneme sürümü ilemi geliyor yoksa freedosmu? -Usb Wİ-Fİ Adaptörü nedir ne işe yarar?
Top Bottom