Arama sonuçları: *

1. Dusmax

Üniversite de Türkçe bölümde hazırlık okumak istenebiliyor mu?

Varmış hocam araştırdım şimdi daha da sonuç buldum.Hazırlık bölümü olan üniversitelerde isteğe bağlı hazırlık okunabiliyormuş.Ama her bölüm için değil yine üniversitenin belirlediği bölümü kazandıysan başvurup dil belirleleme sınavı oluyormuş.Zorunlu hazırlıktan bir farkı yokmuş. 1714761004 %30...
  2. Dusmax

Üniversite de Türkçe bölümde hazırlık okumak istenebiliyor mu?

Arkadaşlar merak ettim.Diyelim ben türkçe bölümü tercih yaptım ama hazırlık okumak istiyorum.Hazırlık okumak istediğimden dolayı 1 yıl hazırlık okuyabilir miyim?
  3. Dusmax

iPhone 12'den S21'e geçtim.

3. parti uygulamayla değildi benim yaptığım.İnan S21'de nasıldır bilmiyorum ama belirttiğin sorunları S23 ile hiç yaşamadım.İnstagramda video durdurmasını da gecikme olmadan durdurabiliyorum. 1714749733 Arkadaşımda İphone 14 var ve instagram ile tiktokta donma yapıp uygulamayı kapatıyor telefon...
  4. Dusmax

Onu senin ayarlaman gerekiyor kanka ben ayarlamıştım ama nasıl ayarladım hatırlamıyorum
  5. Dusmax

Kanka S23 ve sonrası modellerle uygulamala optimizasyonu düzeltilmişti diye biliyorum.
  6. Dusmax

S23 arka plan nasıl yapılır?

S24'te te pil durumu aynı mıdır hiç bilmiyorum hocam
  7. Dusmax

Kanka bence sen zamanı yanlış algıladın o zamanlar :LOL:
  8. Dusmax

Kanka 19 saat gidiyordu dediğin ekran açık kalma süresidir diye düşünmüyorum. 1714497932 Yoksa telefon rahat 1 günü çıkartıyor
  9. Dusmax

Kanka ortalama 6-8 saat arası.Bazen 5.40 saat veya 9.30 saat gittiği oluyor ekranın açık kalma süresi.Ama çoğunluğa bakıcaksak 7 saat dayanıyor
  10. Dusmax

Valla kanka baya memnunum.Özellikle kamerası mükemmel,sosyal medyada işini güzel yapıyor. 1714496993 Ama S24 düşünürsen onu almak daha mantıklı bence, fakat işlemcisi Samsung'un kendi ürettiği işlemci.Bir sorunu yoksa S24 almak daha mantıklı.
  11. Dusmax

Arkadaşlar gif arka planı yapmak istiyorum ama samsung'un kend, uygulamasından değil.Sadece kilit ekranına yapabildim, ana ekrana nasıl yapabilirim? Ve süper wallpaper nasıl yapabilirim?
  12. Dusmax

Samsung s23 mü s24 mü

Hayır hocam garantide sorun yaşamazsınız.Amazon güvenilirdir 1714490019 Hocam size kalmış dediğim gibi ama ben tercihimi S24'ten yana kullanırdım.S24 bence S23'e göre daha iyi.Tamam işlemci konusunda S23 daha iyi olabilir ama adamlar sonuçta kötü işlemci koymuyorlar.
  13. Dusmax

Samsung s23 mü s24 mü

Her özelliği gelmiyor hocam.
  14. Dusmax

Samsung s23 mü s24 mü

Hocam ben S23 kullanıyorum ve bence sana tavsiyem en güncel olanı kullanmaktır.S24 daha mantıklı bir seçim olacaktır.Çünkü her ne kadar özellikler aynı da olsa daha optimize olur yeni modeller.Mesela kamerayı örnek vereyim.Kamera özellikleri aynı ama S24 daha optimize olduğundan daha güzel...
  15. Dusmax

Sayısaldan eşit ağırlığa geçmek

Eşit ağırlığı herkes yapabiliyor ve bu yüzden seni öne itecek olan yine matematik.Şuandan itibaren bile sayısalda çok iyi çalışırsan çok ciddi dereceler yapabilirsin.Meslek hedefini belirlemen gerek çünkü kafanın esmesine göre alan değiştirme bence.Becerin yoksa yapamazsın falan filan...
  16. Dusmax

Üniversite için laptop yada pc

Hocam Type C girişinden bahsediyorsunuz sanırım.Pek bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla Type C'den bu aktarımı kullanıyorlar.Asuslarda da farklı bir ek giriş yok.Yinede emin değilim.Ama şöyle söyliyeyim Thunderbolt aparatı + ekran kartı masraflı olacaktır.Size kalmış pek bilgim yok bu konuda.
  17. Dusmax

Dell kalitelidir hocam fakat Acer de kalitelidir.Aynı fiyata 4070 almak daha mantıklıdır.Uzun ömür açısından da 4070 daha mantıklı olacaktır.
  18. Dusmax

4070'li Acer bakabilirsin hocam.Hiç 4060'lı laptopa 45-50k vermeye gerek yok.
  19. Dusmax

❌İndirim Bitti! Spigen S23 Cam ekran koruyucu 599₺

Tamamdır hocam bakıcam.Teşekkürler
Top Bottom