Arama sonuçları: *

1. LastFreak

pcde değişik sorunlarla karşılaşıyorum

Şöyle bir şey buldum.
  2. LastFreak

anakart değiştirdim retail keyi tekrar kullanamıyorum

Key değil, Microsoft hesabınıza bağlanır. Önceki hesabı şu an kullandığınız bilgisayarda açarsanız aktif olur.
  3. LastFreak

Yeni bilgisayardaki oyunlara girerken alınan hatalar

https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/ https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35 Önce en üsttekini deneyin. Belki çözer.
  4. LastFreak

Hamam Böcekleri için İlaç Önerisi

5/1 ml etki ettiği gün olarak en düşüğü. bu camsil tarzı 1 litrelik spreye ilacın yaklaşık 20 ml kadarı ile kullandık. Bizim kullanım alman hamam böceği için olduğundan, daha konsantre yaptık. Normal hamam böceği için de uygulanabilir. Hatta akrep vs. varlığından korkuyorsanız biraz daha...
  5. LastFreak

Windows edge ram kullanımı normal midir

Bilgisayarınız boştayken ram kullanımının bu şekilde olması sorun değil. Muhtemelen sekmelerde girdiğiniz siteleri ön belleğe alarak, tarayıcıyı daha hızlı kullanmanızı sağlıyor. Boşta olan ram miktarı için herhangi bir tasarrufunuz bulunmuyor. Sistemin boşta ram kullanması sistem hızı için...
  6. LastFreak

Windows edge ram kullanımı normal midir

Eklenti vs. çalışıyor olabilir. Girdiğiniz siteler önbellekleme yapıyor olabilir. Olmadı edge dışı bir şey kullanın. Bilgisayardaki toplam ram miktarı 4 gb değilse 4 sekme için çok bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.
  7. LastFreak

ikinci el alınan rx 6600 ekran kartı takılma sorunu

Tarayıcının donanım hızlandırmasını kapatmayı dene. Aklıma başka bir şey gelmedi şu an.
  8. LastFreak

ranch simulator hata veriyor

https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/drivers/ Gerekli bilgileri girip, en güncel olanını indirip, temiz kurulum seçeneği ile kurun.
  9. LastFreak

ranch simulator hata veriyor

Driver minimum 526.47 olması gerekiyor diyor. Şu an kullandığın desteklenmiyor.
  10. LastFreak

Bir anda bilgisayar kontrolünü kaybettim?

Yani Windows'u kms sunucusuna bağlamışsın. Lisansı iptal edip, script yükleyip pc erişimini bozabiliyorlar fakat, pc ye bağlanıp da kontrol etme olayı çok ekstrem. Ne yapıp ne edip önce virüs taraması, virüs bulunmaz ise " millet yapmış, kullanıyor" demeyip en kötü 100 tl ye falan bir oem...
  11. LastFreak

Yardım Steep Standard Edition alınır mı?

İlk çıktığında almıştım. Standart editionda bayağı dlc duvarına takılıyorsun. İlgini ne çekerse, 3 dağdan 2 si dlc. Alabiliyorsan gold al.
  12. LastFreak

the crew 2 yi motor sürmek için alacağım hangi paketi almak mantıklı bütçe var

Motor kısmı çok ilgimi çekmiyor açıkçası o yüzden link bırakayım bak oradan fakat ben olsam full paket alırdım. 200 tl bayağı ucuz. Oyunun haritası gerçekten muazzam. Uzun süre götürür, fiyatının hakkını da verir. https://thecrew.fandom.com/wiki/The_Crew_2/Gold_Edition
  13. LastFreak

Dishonored 2 türkçe yama

Steam'de Dark Glyphs'in yaması var. Denemedim fakat bir bak istersen. Güncelleme 13 nisan diyor.
  14. LastFreak

Windows retail key bende aktifken başkası kullanabilir mi ?

Direkt sahibi sizsiniz. Steam hesabı gibi, verip geri aldım durumu yok. Kafan rahat olsun. Zaten ucuza satan, bilindik 1-2 yer var. Onların dışına çıkmayın.
  15. LastFreak

Hamachi ile crakli oyunları online oynama.

Epic games'te baktınız mı. Ranch 40 tl gözüküyor bende. Hamachi ile uğraştığınıza değmez gibi.
  16. LastFreak

windows 11'e geçiş yaptım valorant oynayamıyorum

Youtube'dan uefi kurulum videoları bulunuyor. Onları izlemeden önce 16 gb usb belleğin bulunması lazım.
  17. LastFreak

En fazla kullanılan stabil sürüm 537.58.
  18. LastFreak

Eski bir gpu driver sürümüne geçmeyi dene. Güvenli moda alıp tertemiz bir başlangıç yap. Bir ara mavi ekran şöleni yaşıyordum. Yaklaşık 4 ay kadar öncesinin driverına geçtim. Direkt düzelmişti. O günden beri reddit nvidia sayfasında kullanıcı testlerini okumadan güncelleme yapmıyorum. Hani...
  19. LastFreak

Windows retail key bende aktifken başkası kullanabilir mi ?

Bilgisayarınızdaki microsoft hesabına bağlanıyor. O hesabı farklı bilgisayarda açman lazım etkinleşmesi için. Rahat rahat kullan. Bilgisayarda bağlı mail hesabını çaldırmadığın sürece sıkıntı yok.
  20. LastFreak

işlemcim boşta 40-50 derece arası oyun oynarken 60 dereceye kadarçıkmasınormalmi

İşlemcinin sınır olarak belirlenmiş derecesi 100. 60 derece gayet iyi.
Top Bottom