Arama sonuçları: *

1. S

Bilgisayar donuyor fakat kasa çalışıyor

Arkadaşlar iyi günler kullandığım bilgisayarı 7 ay önce aldık herhangi bir sorun yoktu fakat 2 gün önce başlayan bir donma problemi yaşıyorum. Bilgisayarın kasasından fan sesi geliyor hatta kumanda ile RGB'leri bile çalıştırabiliyorum fakat güç butonuna bastığımda kasa kapanmıyor aynı zamanda...
  2. S

Çözüldü✓ 700 TL altında gaming kulaklık önerisi

araştırmalarım sonucu Gamenote H2002d en iyisi gibi f/p açısından 7.1 i yok fakat ses kalitesi ve mikrofon kalitesi gayet iyi yardımlarınız için teşekkürler
  3. S

hocam anlatamadım galiba 787+167 yazıyor toplam fiyata üstüne amazonda ithalat ücreti de var pek ürün almadığım için ordan bilemiyorum
  4. S

1000 i geçiyor hocam kargo falan malesef bütçemin üstünde
  5. S

önerilerinizi değerlendiriyorum şuan medusa,fujin,jin,ranger arasında kaldım daha çok seçenek çıktı şimdi başıma :D :D ve başka bir kulaklıkta gördüm siz de biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim...
  6. S

peki yukarıda yazdığım jin ve medusa hangisini tercih etmeliyim veya bunların dışında daha iyi bir gamepower öneriniz varmıdır
  7. S

çok fazla eleştiri var puanı diğer sitelerde 4.3 bandında 700 lira bandı için kötü değil mi bu kadar eleştiri
  8. S

Şuanlık Gamepower medusa ve jin modellerini araştırıyorum biliyorum çok iyi model değiller fakat bu fiyat bandında başka uygun kulaklık bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom