Arama sonuçları: *

• Users: Kesko
  • Order by date
  1. K

İphone 12 mini Kılıf önerisi

Merhaba Herkese iyi forumlar , başlıkta da belirttiğim gibi , kılıf bakıyorum. Sağlam bir şey arıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
  2. K

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem !

Haklısın dostum çözümü olmayan şeylerin makarası olurmuş , yapabileceğimiz pek de bir şey yok açıkçası eğri oturup doğru konuşalım, seyirci olabiliyoruz sadece, ne kadar üzücü ama gerçek. Haberler yapılıyor , twiter çalkalanıyor , herkes sosyal medyada tepsini gösteriyor ancak Sosyal medyada o...
  3. K

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem !

yok olur mu , sen yapıyorsun kesin 5k gelir :)
  4. K

8k Fiyat bu sistem için nasıl ?

Sadece kasayı kaça düşünüyorsun
  5. K

8k Fiyat bu sistem için nasıl ?

Alınır mı arkadaşlar ?
  6. K

4500 tl ile pc toplama(her şey dahil)

2010 = dolar 1,40 oldu bu dönemde pc toplanmaz
  7. K

Leptop aldım şimdi elime geçti Windows yüklenmiyor

HP Driver linkinden ürün seri numarası ile driverlarınızı bulabilirsiniz , ardından sürücüler kısmına geldiğiniz de sürücü yükle kısmına basarak driver kurulumunu gerçekleştirin ardından disk görünücektir
  8. K

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

@Abdullah Hacıgül kral severek izliyor ve takip ediyorum youtube insta üzerinden , verdiğin bilgilerinde değerli ve faydalı olduğuna inanıyorum. Sistemi alabilecek üyelerin koşullarını verdin mi bilmiyorum açıkçası 70 sayfa yorum var. Ancak şu var ben foruma katıldığımda sistemden haber yoktu...
  9. K

14 mayis kampanyasi kimler icin

umarım dediğin gibi olur kesinlikle bekletti ve beklentiyi yükseltti @Abdullah Hacıgül seni bekliyoruz :)
  10. K

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

1 ay önce üye oldum sistemden habersiz bir şekilde ?
  11. K

Biosda secure bootu açtım görüntü gitti ana kart yanmış olabilir mi ?

Bios pili ile ilgili işlem kısa devre yaptırmaktır aslında , pili çıkar 2 ucu birbirine bir iletken ile dokundur ki kısa devre yapıp kendini sıfırlasın , ardından pili tekrar takıp deneyebilirsin
  12. K

Core i3-10100F RAM Desteği

Sıkıntı olmaz anakartın desteklediği kadar frekans verirler
Top Bottom